Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz ST9
Sn.waffenliebe şaşkınlıgımı gizleyemedim.Kusuruma bakmayın.Benim gibi senede 100 mermi bile atamayan bulundurma ruhsatlı tabanca severlere bir seçenek olur mu düşüncesindeydim?Ne yazık ki hiçbir geri bildirim yok.
Saygılarımla

Alıntı

Ukalalik gibi olmasinda ST-9 hakkinda, Sarsilmaz'in kendi web sitesinde bile bir bilgi yok. Bu su mu demek oluyor: MKEK satiyor bizim haberimiz yok, sorumluluk kabul etmeyiz ? Boyle mi acaba? Tabii ki boyle degildir. Herkesin bu kadar ilgisini cekmis, bu modele ait fotografin dahi web sitesinde olmamasi ciddiyet gostergesi.

Alıntı

(01-04-2013, 04:47 PM)burak1234 demiş ki: Sn.waffenliebe şaşkınlıgımı gizleyemedim.Kusuruma bakmayın.Benim gibi senede 100 mermi bile atamayan bulundurma ruhsatlı tabanca severlere bir seçenek olur mu düşüncesindeydim?Ne yazık ki hiçbir geri bildirim yok.
Saygılarımla

Estağfurullah Sn burak1234. Kusur sizde bende değil, kaptırmaz gibi bir üreticinin satış yapmasına izin verenlerde. Adamlardaki ciddiyet ilkokul düzeyinde. 1 kere tüfeklerini kullandım, zor bela sattım. Forumda kendilerinin ciddi işleyişleri ile ilgili bol bol bilgi bulabilirsiniz. Kaptırmaz tahta takunya satsa bile çekinirim almaya.

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Sn.exorcist,Sn.waffenliebe mke kurumundaki bayan herkeze fiyat aynı diyor.İstanbuldaki satış temsilciside kamu personeline kampanyalı diyor.Kurum ne kadar hakim ki konuya,üretici o kadar olsun.Haddinden fazla bilgi oldugu için insanlara bu kadarda olmaz dedirtiyor.Anladıgım kadarıyla daha ham bir meyve ben biraz daha uzak durayım.
Saygılarımla

Alıntı

Sarsılmazın Otobüsününde ST-9 u bende inceleme fırsatı buldum , gerçekten hoş bir silah olmuş , horozu olmayan silahlar a nazaran emniyet sistemi beni bir nezle etkiledi ,diğer taklit ettikleri silahlara bir kaç ek özellik koymuşlar , HS nin kabze emniyeti yerine koydukları emniyet sistemi bana daha mantıklı geldi , işçilik gercekten fena görünmüyor , tabi kullanmadan akmıdır karamıdır bunu bilmemiz mümkün değil ....
Benim anlamadığım fiyat konusu Siyah modeli 2600 TL ile fiyatlandırılmış , Mat Siyah 1350 TL ?...Herhalde bu fiyatlandırma yine Kamu personeli içindir ...
1350 TL herkez için uygulanan bir fiyat olsa , bu fiyata 2 . silah olarak alıp denemeyi aklımdan geçiriyorum..Kumar oymamak gibi bir şey olurdu ama , TP-9 dan daha fazla ilgimi çekti desem yalan olmaz.
Sn Lupus un bakış açınız tabiki çok daha derin ve daha teknik , biz sadece kullanıcı gözüyle olaya bakıyoruz ...
Acaba satın alıp kullanan oldumu ? eğer olduysa , silah hakında kullanıcı görüşlerini okumayı çok istiyorum..

Saygılar....

Alıntı

(26-04-2013, 12:18 AM)Lvnt demiş ki: Acaba satın alıp kullanan oldu mu ? eğer olduysa , silah hakında kullanıcı görüşlerini okumayı çok istiyorum..

Yakın çevremizden satın alan olmadı, ancak kısa soluklu gayri resmi bir testte yaklaşık 50 adet Fiocchi üretimi 9 x 19 mm fişeğin neredeyse yarısının kapsülünü ateşleyemediğini biliyorum...Şimdilik bu konuda şahsım adına yazabileceğim tek şey bu...

Saygılar.

Alıntı

(26-04-2013, 12:22 AM)lupus demiş ki:
(26-04-2013, 12:18 AM)Lvnt demiş ki: Acaba satın alıp kullanan oldu mu ? eğer olduysa , silah hakında kullanıcı görüşlerini okumayı çok istiyorum..

Yakın çevremizden satın alan olmadı, ancak kısa soluklu gayri resmi bir testte yaklaşık 50 adet Fiocchi üretimi 9 x 19 mm fişeğin neredeyse yarısının kapsülünü ateşleyemediğini biliyorum...Şimdilik bu konuda şahsım adına yazabileceğim tek şey bu...

Saygılar.

Teşekkür ederim , ikinci silah için beklemeye devam şimdilik..

Saygılar..

Alıntı

Sayın Lvnt,
Lupus üstadın da dediği gibi ;
Gayri resmi bir testte ( ki bu test SSM üst kurul ziyareti sonrası ) Fiocchi 9x19 mm fişeginin kapsülünü ateşlemediğini duymuştum. Lakin ziyarette yapılan atışlarda herhangi bir sorun duymadım.
Saygılarımla,

Alıntı

Merhaba, yeni üye oldum o nedenle çok dikkate alacağınızı düşünmüyorum ama bir ricam olacak şu anda yeni bir horozsuz almaya niyetim var TP-9 ve ST-9 arasında kaldım hem ekonomik hemde güvenilirlik (üretici firmaya) açısından tp-9 düşünüyorum bana fikir ve önerilerinizi belirtirmisiniz teşekkür ederim... ( bir polis arkadaşım benim için kampanyadan faydalanıp tp-9u 1290 tl ye alacak o nedenle ekonomik )

Alıntı

(04-06-2013, 11:59 AM)Simulacrum demiş ki: Merhaba, yeni üye oldum o nedenle çok dikkate alacağınızı düşünmüyorum ama bir ricam olacak şu anda yeni bir horozsuz almaya niyetim var TP-9 ve ST-9 arasında kaldım hem ekonomik hemde güvenilirlik (üretici firmaya) açısından tp-9 düşünüyorum bana fikir ve önerilerinizi belirtirmisiniz teşekkür ederim... ( bir polis arkadaşım benim için kampanyadan faydalanıp tp-9u 1290 tl ye alacak o nedenle ekonomik )

Foruma hoş geldiniz , dikkate alınmamak değilde çoğu üye Tp-9 la ilgili bir çok konu olduğundan , neden forumu biraz okumuyor diye içinden geçirecektir ...
Sorunuza gelince de St-9 ile ilgili kullanıcı geri bildirimi henüz yok bende takip ediyorum . Tp-9 ile ilgili bir çok yazı var hatta bir üyenin kendi silahı ile yaptığı dayanım testleri de var , Yurt savunmamın bu silahın eksikliklerini düzelmeye çalıştıklarını duyuyoruz ... Yurt savunma daha ilgili bütçeniz bu durumdaysa hiç bir kullanıcı yorumu olmayan St-9 u tercih etmezdim ...tabi bu benim kendi görüşüm , bütçenizi biraz daha zorlaya bilseniz HS-9 sizi her konuda tatmin ederdi...
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi