Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz ST9
Sayin SKN

St9 ile ilgili, takip ettigim kaynaklardan olumsuz bir geri donuse rastlamadim. Ustadlarim yanlissam beni duzeltsin st9 amerikan piyasasinda sargun ismiyle bir suredir bulunuyor. Ama amerikan kullanicilarindan pek bir teveccuh gormemis anladigim. Bazi kullanicilardan sahlanma konusunda paylasimlari oldu. Firmada belki de buna cevap olarak yakin zamanda kompansatorlu st9ss modelini cikardi. 
Ne olursa olsun st9 benim begendigim bir platform. Subat ayi icerisinde k2 45 aldim. Listemin ikinci sirasinda k12 sport ucuncu sirada st9 vardi. Bunlari soyledikten sonra ustadlarimizin soyledigi gibi sizin icin en iyi silahi butcenize, zevkinize, el yapiniza gore sadece siz secebilirsiniz sozunu hatirlatirim. Surci lisan ettimse affola...

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
SKN, Antiterör
Site üyelerimizden Sayın Osman ORTAÇ' ın, Sarsılmaz SAR9 model tabanca ile ilgili hazırladığı inceleme video' sunu izledim.
Hazır yukarıdaki mesajlarda konusu geçmiş iken, izninizle paylaşmayı uygun buldum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Sn.kivop,ilgili konuya buradan devam ediniz.Başka bir üyemiz tarafından paylaşım yapıldı.Saygılar.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14123

Alıntı

Merhabalar
Yaklaşık bir ay önce ST9 sahibi oldum. Silahı aynı formatta ki silahlardan farklı olduğunu düşündüğüm için aldım. Tabii forumda değerli arkadaşların yazılarını da okudum. Sadece 10 adet sıkma imkanım oldu. Tetiği hakikaten hafif şarjörün plastik beğendiğim yönlerinden, polimer gövdede malzeme kalitesini biraz daha arttırsalar eminim daha güzel bir ürün ortaya çıkabilirdi. Şahsi fikrim ithal ile yerli arasındaki en büyük fark malzeme kalitesi galiba.
[Resim: IMG_9836.jpg]

Temizlik sonrası çektiğim bir fotoğrafı sizlerle paylaşıyorum.
Saygılar...

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
lenduha, defender45acp, heisenberg, taarruz
Merhaba arkadaşlar. Bugün ilk silahım olan ST9-S model Sarsılmaz tabancamı aldım ve bu vesileyle, önceden de misafir olarak takip ettiğim forumunuza katıldım.

Tabancayı bir kaç kez kılıfa sokup çıkardıktan sonra bu hale geldi. Bkz:
[Resim: 20170418_164110.jpg]

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
taarruz, heisenberg, Mechul, ckenarli, sparus

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi