Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4.25 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsilmaz ST9

Alıntı

ST-10 'nun küçük kardeşi gibi gözüktü bana.Abisi Hk Usp'nin klonu buda P30'u andırıyor.

Alıntı

ST9 bir ara forumda geçmşti. Üç ayrı kalibrede kızak ve namlu değişimi yaparak kullanılabiliyormuş. Dünya'da bu özellikteki tek silah olduğu iddia ediliyordu. Kalibreler SW.40, 9 mm Para, 45 ACP.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Aisin
Valla uzaktan beğenmedim desem yalan olur ama tam not icin yakından da görmem lazım Big Grin

Alıntı

İlk görüşte alt gövde de walther p 99 u andıran polimer imalat olarak dikkat çekiyor. Yine walther benzeri çift taraflı tetik korkuluğuna paralel uzanan şarjör mandalı, yeni jenerasyon p 99 lardakine benzer manivela kolu. İğne ateşlemeli bir sisteme sahip olduğu anlaşılan silahın çalışma sistemler nasıldır onu bilemiyoruz. Bir emniyet mandalına benzettiğim ikinci bir kontrol manivelası daha arkaya yerleştirilmiş. Değiştirilebilir el aparatları üc adet, picatini rail diğer gözükenler...

Saygılar...

Alıntı

Sitesinden anlaşıldığı kadarı ile silahın 9 mm 40 S&W ve 45 acp modelleri olacak, bu üç kalibrenin tamamını tek kapak ile kullanacak, iğne ateşlemeli ve bu iğneyi bloke eden emniyet sistemine haiz tek hareketli bir tetiği olacak. Üst kapak için paslanmaz çelik opsiyonu da mevcut, 4,4 inch lik namluya bizim piyasamızda geçerli olan 25.000 atımlık ömür verilmiş, 15+1 şarjör kapasitesi ve boyutlar. Bunlardan başka pekbir bilgi yok gibi.

Saygılar...

Alıntı

Ben mı yanlis görüyorum , hedefde hiç mermi yok mu yoksa ?? Epey ugrasmisdir bu ritmi tutturmak için . Smile Smile

Alıntı

Abd'de düğün atıcıları varmıBig Grin
Atış yaparken melodiye dikkat lütfen..
Elemanda bağımlılık yapmış Big Grin

Alıntı

Estetik olarak harika. Smile

Alıntı

Bu tabancanın neden hala piyasaya sunulmadığını bilenler var mı acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi