Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni silahım 357. Cal Rossi
Umarım sn. bleda, daha iyileri sizin olsun. Teslimata geldiğinizde yakından görme ve ateş etme imkanı bulursunuz inş'ALLAH. Saygılarımla......

Alıntı

Hayırlı olsun kazasız kullanmak nasip olur inşallah.

Alıntı

Bir kaç fotograf,
[Resim: IMG_0615.jpg]
[Resim: IMG_0620.jpg]
[Resim: IMG_0622.jpg]
Arkadaşlar bu gün piknik arkası, gerekli güvenlik önnemleri alınarak bir kaç atış gerçekleştirdim. Revolver gerçekten çok ama çok zevkli bir tabanca. Bi zati kendisi, topun dönüşü, tetiğin hassaslığı, çabuk nişan alma...vs. Ama.... aması sesi çünkü müthiş gürültülü bir silah. Maalesef alındığı tarihten bu güne kadar gerçekleştirdiğim +- 100 atış içerisinde kulaklarım özellikle sağ kulağım kulak tıkayıcı kullanmama rağmen müthiş ağrıyor. Galiba artık daha etkili bir kulaklık edineceğim. Yine de bu rahatsızlığa rağmen diyorum ki "Atın ölümü, arpadan olsun" Tongue. Saygılarımla...

Alıntı

Sn.orpeus, klimayı yeni fark ettim...Smile

Bu arada fotoğraflar da geçrekten çok güzel ve tahrik edici...Thumbs Up

Alıntı

Sn. Üstadım, malum yaşadığımız memleket sıcak olunca klima kaçınılmaz oluyor. Saygılarımla...

Alıntı

Akşam üstü tornavida takımını elime alıp Rossi'yi biraz kurcaladım. Ama fazla da cesaretli değildim. Bu yüzden çok fazla ileri gidemedim. Esasında amacım sağ yanda yer alan kapağı sökerek iç aksamların durumuna bakmaktı. Ancak ne kadar uğraştı isem de bir türlü kapağı sökemedim. İlk defa böyle bir şeye kalkıştığımdan hemencik pes ettim. Rewoyu toplarken biraz tedirgin olsam da başardım galiba (sizler ne dersiniz?). Sökmeyi başarabildiğim parçaların (top açıcı parça, ayarlı nişangah hattı, top, topun kılavuzu) gayet güzel işçilikte. Herhangi bir freze yada torna izi yok, asimetrik bir hata göremedim, sanırım nişangah hattı altında kalan bölgeye kumlama yapılmış ve bu bölge gayet hoş duruyor. Şimdilik aktarabileceğim bilgiler bunlar. Aşağıya çekmiş olduğum resimleri ekliyorum. Rossi markasını ve ürünlerini merek eden arkadaşlar için dikkat çekici bir konu olacağını düşünüyorum. Saygılarımla....

[Resim: IMG_0880_zps9633ad97.jpg]
[Resim: IMG_0881_zps85aef351.jpg]
[Resim: IMG_0882_zps61461df6.jpg]
[Resim: IMG_0883_zpsc292813d.jpg]
[Resim: IMG_0884_zpsc41559fc.jpg]

Alıntı

Alev saçan!!!

[Resim: th_MVI_0937_zps0c6ef7ea.jpg]

Alıntı

Sn. orpeus, yeni silahınız hayırlı uğurlu olsun efendim. İsabetli keyifli atışlar dilerim.

Alıntı

Konu 2012' de açılmış...

Sonra zaman geçmiş;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=11059

(30-01-2014, 01:50 PM)orpeus demiş ki: Arkdaşlar Rossi forum dışına belirtilen bedelle satılmıştır. Diğer ilanların satışı devam etmektedir. Saygılarımla...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi