Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni silahım 357. Cal Rossi
Sn.Orpeus, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. Hayırlı olsun.

Alıntı

Silahtan kalite akıyor. Güle güle kullanın. Smile

Alıntı

Sayın Orpeus,

yeni tabancanız, daha doğrusu revolveriniz, hayırlı olsun.

Allah yeni oyuncağınızla keyifli zaman geçirmeyi nasib eylesin.

İnşallah çalışması gerektiği yerde çalışır ve sizi mutlu eder, verdiğiniz para ve emekten keyif alırsınız.

Sanırım, ben hiçbir zaman bir revolver sahibi ol-a-mayacağım.

Not: Belki, meneviş kaplı ve altı inç namluya sahip bir toplu tabanca benim bile gönlümü çelebilir.

Alıntı

Sn orpeus epeydir beklemekteydiniz, kavuşmanıza sevindim. Kazasız belasız, güzel günlerde kullanmanızı temenni ederim.
Bakınız biz sizin için ne kadar güzel temennilerde bulunuyoruz, sizse bize hepi topu bir tane revolver reva görüyorsunuz. Biz ne yaptık size Sn orpeus? Neden bir?

(21-05-2012, 08:56 PM)orpeus demiş ki: ............... İlk izlenim olarak, kesinlikle tüm arkadaşlarımın bir tane revolveri olmasını temenni ederim.

Alıntı

Çok baba duruyor...
İyi günlerde kullanın..

Alıntı

Sayın Orpeus,

yeni lüfonuz hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanınız.

Sayın Evrenay,

gözlerinizi kapatın ve 6", derin, koyu mora çalan menevişi pırıl pırıl bir Korth hayal edin... :-)

Saygılar

Alıntı

(23-05-2012, 10:22 AM)BekciHursit demiş ki: gözlerinizi kapatın ve 6", derin, koyu mora çalan menevişi pırıl pırıl bir Korth hayal edin... :-)

Saygılar

+1
" Bir değil, iki, üç, olsun, gönlünüzde ne varsa o olsun" Sn. Vefasız. Saygılarımla....

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun efendim.Saygılar.

Alıntı

Sn. Orpeus tabancanız hayırlı uğurlu olsun , fiyatını sorsam ayıp olur mu acaba ?
Bir de dikkat ettim, forumda hep .357 mag alınıyor, .44 mag tercih edilmemesinin nedeni fişek tedarikindeki zorluk mudur?

Alıntı

(23-05-2012, 12:52 PM)kartalcin demiş ki: Bir de dikkat ettim, forumda hep .357 mag alınıyor, .44 mag tercih edilmemesinin nedeni fişek tedarikindeki zorluk mudur?

Silah fiyatı, Fişek fiyatı, Fişek tedarik zorluğu, herkese uygun olmayışı, Ağırlığı vs vs... Açıkcası Revolver'ım olacaksa 44 tercih ederim ama .357'den vazgeçebileceğimi de sanmam.Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi