Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni silahım 357. Cal Rossi
Arkadaşlar bugün itibari ile 357. cal. Rossi Revolver'ime kavuşmuş bulunuyorum. Bir haftalık silah satın alma belgesinin onaylanmasını bekledikten sonra nihayet bugün noter satışına müteakiben ruhsat işlemlerini tamamlayarak silahımı teslim aldım. İlk izlenim olarak, kesinlikle tüm arkadaşlarımın bir tane revolveri olmasını temenni ederim. Tabancam taşıma ruhsatlı ama taşımak için ne derece uygun zaman gösterecek. Tetik kesinlikle size bir "tık" uzaklıkta. Topun dönüşü, yuvasına oturduğunda çıkarttığı ses, duruşu, kibarlığı hepsi harika. Umarım en kısa zamanda atış performansı hakkında da bilgiler verebilirim. Saygılarımla...

[Resim: IMG_0143.jpg]
[Resim: IMG_0151.jpg]
[Resim: IMG_0150.jpg]
[Resim: IMG_0154.jpg]
[Resim: IMG_0146.jpg]
[Resim: IMG_0144.jpg]
[Resim: IMG_0147.jpg]
[Resim: IMG_0140.jpg]

Alıntı

Sn.orpeus, silahınız hayırlı olsun. Gerçekten çok güzel görünüyor. Size bol isabetli atışlar diliyorum.

Saygılar...

Alıntı

Sn. Orpeus,
hayırlı, uğurlu olsun. Gerçekten çok güzel görünüyor. Allah kötüye kullandırmasın.
Revolver klübüne hoşgeldiniz Smile
Selamlar, saygılar.

Alıntı

Sn.Orpeus güle güle keyifle kullanınız. Gerçekten çok hoş bir "lüfo".
Aramıza hoş geldiniz Smile

Alıntı

Hayırlı,uğurlu olsun. Kazâsız, belasız, güzel günlerde kullanmanız dileğiyle...

Alıntı

Tekrar hayırlı olsun Sn. orpeus, yakın zaman önce bu silahın biraz eski bir modelini inceleme fırsatım oldu, dikkatimi çeken ilk şey hafif olmasıydı sizin Rossi'niz de bu hafifliğe sahip ise taşıması'da kullanması'da keyifli olur. Saygılar..

Alıntı

Sayın Orpeus,
İnanın kendim almış kadar sevindim, hayırlı uğurlu olsun, Allah kötüye kullandırtmasın.

Alıntı

"Revolver ve diğerleri" dünyasına hoş geldiniz, sayın Orpeus. Güle güle kullanın, keyifle.
Saygılarımla.

Alıntı

Sn orpeus,
Hayırlı uğurlu olsun. İyi günlerde kullanın.

Alıntı

Hayırlı, uğurlu olsun. Allah utandırmasın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi