Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE Yeni ithal edilecek silah bilgisi
01-10-2012, 05:48 AM
RE: MKE Yeni ithal edilecek silah bilgisi
2013 yılını beklemek en iyisi gibi görünüyor bu durumda.
97B 45ACP performans olarak çok merak ettiğim bir model
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 11:09 AM
Beretta ve Browning.Canlarım benim.

BURASI BENIM VATANIM...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 11:24 AM
Bir önceki partide Browning model ve fiyatlarına dair bilgisi olan var mı acaba?
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 11:58 AM
Sn. Borz,

Yalnış hatırlamıyorsam 3700$ seviyelerindeydi. Walther, Glock firmalarının son partide fiyatlarında belirli bir düşüş oldu. Umarım Browning'de de düşüş olur.

Saygılarımla.

Bu dünya bir pencere, her gelen bakar gider.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 12:11 PM
Sn. alone61,
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Sanırım yeni partideki ithallerden CZ ve Beretta'lar daha makul fiyatlara sahip olacaklar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 02:27 PM
Yeni sevk edilecek silahları beklemeli mi sizce?

İnsanları silahsızlandırmak onları köleleştirmenin en iyi ve en etkili yoludur.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 02:44 PM
(01-10-2012 02:27 PM)yavuz2979 Yazdı:  Yeni sevk edilecek silahları beklemeli mi sizce?

Sn.yavuz2979,

Bu bir tercih meselesi.Eğer karar kıldığınız bir model varsa ve şu an kurumda mevcutsa beklemek gerekmeyebilir.

Ama marka,modele dair kararsızlıklarınız söz konusuysa beklemeniz faydalı olabilir.

Ben eskisi gibi gelen bir partinin çabuk bir şekilde biteceğine ihtimal vermiyorum.

Burdaki tek risk,yeni gelecek ürünlerin fiyatlarına dair olabilir diye düşünüyorum.Mevcutta bulunan bir ürün kısmen daha ucuza satışa sunulabilir.Ama bu farkında çok büyük olacağına inanmıyorum.

Geçmişte bir dönem böyle bir durum söz konusu olmuştu hatırladığım kadarıyla.Ama fiyat farklarını hatırlayamadım

Selam ve saygıyla
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 04:13 PM (Bu Mesaj 02-10-2012 04:57 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : xhmyt.)
(21-09-2012 11:03 PM)Borz Yazdı:  ...yeni parti CZ 'lerin satışa sunulacağı bilgisini aldım.Model olarak mevcutta sadece 75 B modeliyle ilgilendiğim için..
(01-10-2012 11:24 AM)Borz Yazdı:  Bir önceki partide Browning model ve fiyatlarına dair bilgisi olan var mı acaba?

Üstad'ın CZ-14' lü mukayesesini okuyunca Browning'i yine sever ama soğursunuz Sn.Borz. Fiyatıda cabası. Sizin silahınız belli.
Tetikte bekleyin.

Söylenmedik cümlenin hasreti dudağımda. ------------------------------------------------------------- Ecelim, ömrümün kefilidir.
Mushaf, sünnet, icma, kıyas. '' KAYNAK '' silsilesi.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 04:20 PM
Değerli yorumunuz için teşekkürler.
Tetikte bekleme konusundaki görüşünüz ise beni epey gülümsetti
Selam ve saygıylar
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-10-2012, 04:32 PM (Bu Mesaj 01-10-2012 04:36 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : Kirac Ata.)
Sn. Borz,

Bende sizin gibi bir SIG Sauer hayranı olarak P 226 için yanıp dururum kaç zamandır. Sonra forum vesilesiyle beraber gelen aydınlanma, bana CZ 75 B gerçeğini gösterdi. Her iki silah ile kısmi de olsa bir miktar tecrübem var. SIG Sauer yüksak nişan aksı, hacimli yapısı, son dönemdeki kozmetik sorunları ve yüksek fiyatı ile beni gariban SS'i olan CZ'ye doğru itti. Tabii imkanım olsa P 226'dan asla vazgeçmem. Kısıtlı olanaklarla beklemektense, ikinci el bile olsa bir CZ 75 B alıp yola devam etmek en mantıklısı gibi duruyor. İlerde kapital sorununu çözünce, her zaman piyasası olan CZ'yi elden çıkarıp pekala SIG Sauer alabilirsiniz. Hemde kendinizi iyice geliştirmiş olursunuz. Bence elde imkan olsa bile aradaki fiyat farkını mühümmata yatırıp, atıcılık melekelerini oturtmak her halükarda daha elzemdir. Dilerim gönlünüze ve kesenize göre bir CZ ile "Bismillah" der, başlarsınız.

Saygılarımla...

Farkına yeni vardım, suçluymuşum ben meğer
Otağımda cellatlar? Kaçmak!.. Bu neye değer!
Suçluyum, hainleri gözlerinden tanırım ben.
Bir itizar dinlerim şu toprağın kalbinden.
O ses der ki: -Ey oğul, yazıklar olsun sana!
Mezarımı kirleten, şu mahluka baksana!
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS