Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda ALDIM...İLK Silahım S&W 6906
Sn.mna6327, tabancanız hayırlı olsun.
Allah; kazasız belasız kullanmayı, zevkli ve isabetli atışlar yapmayı nasip etsin...

Alıntı

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Alıntı

Başta Sn.Lupus olmak üzere Değerli Üstadlar,

Başka bir başlık altında da paylaşmıştım herhalde gözünüzden kaçtı. Arkadaşımın 6906 SW silahının temizliğini yaparken namluda malzeme yığılması olan, parmağınızı namlu üzerinde gezdirdiğinizde tırnağınıza takılan yerler dikkatimi çekti. Özellikle ilk resimde kırmızı daire içine aldığım yere dikkatinizi çekmek isterim. Silah bulundurma ruhsatlı ve çok fazla atım görmüş bir silah değil. Silah bugüne kadar en fazla 2-3bin atım görmüştür. Sizce normal midir? Bana pek normal gelmedi, sizlerin de yorumlarınızı bekliyorum.

[Resim: 20150207_170240_zpsg5coklvd.jpg]

[Resim: 20150207_170248_zpsytescpz7.jpg]

[Resim: 20150207_170255_zpsjcqqldyl.jpg]

Saygılarımla.

Alıntı

Daha çok ucuz işçilik gibi duruyor. Smith Wesson'un yeni nesil ürünlerinde eski nesillere göre işçilik kalitesi zaaflarından bahsedilmişti.

Alıntı

Namlu kenar kısımlarındaki çapaklı kısımlar zaman içerisinde diğer parçalar ile temas halinde olmasından sebep bir parça tesviye görmüş gibi anlaşılmakta. Keyfe keder sorunlar olduğunu düşünüyorum. Silah sorunsuz çalışıyorsa dert etmemek gerekir.
Benim teneke CZ de benzer kozmetik kusurlardan kozmetik mağaza açılır. Big Grin

Alıntı

Sn.Alpyesilay,

Görüşleriniz için teşekkürler. Tabancanın çalışmasında en ufak bir sıkıntı yok.

Bu arada ben de bir CZ75B sahibiyim. Fazla bir atım adedi olmasa da üçbin atıma yaklaştım, namluda böyle bir ezilme, malzeme yığılması kesinlikle yok.

Saygılarımla.

Alıntı

Hayırlı olsun.

Alıntı

Hayırlı olsun...

Alıntı

Yeni mesaj işaretini görünce belki silahla ilgili bir geri dönüş bilgisi bulurum umuduyla başlığa baktım. Ama ne çare.

Sn.mna6327 silahını 21.05.2012 tarihinde satın almış. Yani üç yıl üç ay önce. Neredeyse ruhsatının süresi bitecek. "Hayırlı olsun" demek için biraz geç değil mi?

Alıntı

Sn Alone61,

Mkek deki cs9 ları gördüğümde sw olduklarına inanasım gelmemişti. Şu resimler iyice midemi bulandırdı. Söz konusu durum bir yerli tabancada meydana gelseydi tefe koyardık.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi