Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda ALDIM...İLK Silahım S&W 6906
Merhabalar , Foruma çok alışık bir üye değilim ama galıba artık daha fazla ilgilenmem gerekiyor. Forumdaki üstadların da yardımı ile bir adet 6906 aldım 2. el. 2. el bir şey almayı pek sevmem ama bu seferlik böyle oldu. Hayırlısı artık.
Yardım eden ve yorumlarıyla katkıda bulunan herkese çok teşekkür ederim. Kılıf konusunda biraz sıkıntı yaşıyorum. Genellikle iç kılıf kullanmak istiyorum. Malum yaz günlerinde daha kullanışlı olur diye düşündüm. Birde t-shırt ün ve gömleğin altından fazla belli olsun istemiyorum. Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum. Eğer mümkünse Fotoğraflı LÜTFEN.
Teşekkürler....

Alıntı

Hayırlı olur inşallah.. Güle güle kullanın.
(Güle güle poligonda mesela Smile )

Alıntı

Sn.mna6327, silahınız hayırlı olsun. Eğer mümkünse resimlerinide görmek isteriz.Smile

Saygılar...

Alıntı

(21-05-2012, 11:10 AM)fuat_61 demiş ki: Sn.mna6327, silahınız hayırlı olsun. Eğer mümkünse resimlerinide görmek isteriz.Smile

Saygılar...

Yani fotoğrafsız, olmaz.

Alıntı

Hayırlı olsun güzel silah...

Alıntı

Sn.mna6327, silahınız hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar dilerim.
İyi günler.

Alıntı

Teşekkür ederim , en kısa zamanda fotoğrafları yüklerim.

Kılıf konusunda da yorumlarınızı alabilirsem sevinirim...

Alıntı

Bu arada sayın Üstad LUPUS a ayrıca teşekkür etmem gerekir. Verdiği bilgi ve kıymetli yorumları için kendisine çok teşekkür ederim...Saygılar

Alıntı

Sn. mna6327, silahınız güzel günlerde, kazasız belasız ve isabetli atışlarda kullanmanızı dilerim.

Alıntı

Sayın mna6327 silahınızdan memnun musunuz?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi