Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankara Bağlarında Semaverde Çay Keyfi
Iyi dileklerini ileten tüm dostlara naçizane tesekkurlerimi sunuyorum.

Sn. Üstadım,
eğer nasip olurda planlar gerçekleşirse, inşallah birlikte çok atış yapma fırsatı bulacağız.

Sn. Sandeman ve Sn. Alperka inşallah bir dahaki buluşmada bir arada oluruz.

Sn. Emre_Bayrak,
gelecek sefere mutlaka haber veririm, Sn. Bayrak'a lütfen selamlarimi iletiniz.

Sn. Türkmenoğlu,
benim cehaletim ve kör nişancıliğımdan kimseye fayda gelmez, ben Sizden ve Sn. Özkanx7'den bir şeyler öğrenebildiğim için mutluyum.

Sn. Özkanx7, bende toplamda 13 video mevcut. Müsait bir zamanda size ileteyim, uygun olanları foruma ekleriz.

Silah, atış aslında bahane. Biribirinin dilinden anlayan insanlarla bir arada olmak, bir semaverin başında iki lafın belini kırmak bile tüm haftanın stresini almaya yetiyor.
Herşey için tekraren teşekkürler.
Cümleten selamlar, saygılar.

Alıntı

Estağfirullah Sn Mercankaya,

Ben Sn Ozkanx7 ve sizinle olmaktan gayet keyif alıyorum. İnşallah diğer arkadaşlarımızla da birlikte keyifli organizasyonlara imza atmaya devam ederiz.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Turkmenoglu, sn. Ozkanx7 ve sn. Mercankaya, güzel ve keyifli anlar geçirmişsiniz gerçekten. En kötü gününüz böyle olsun.

Alıntı

Sn. Turkmenoglu, sn. Ozkanx7 ve sn. Mercankaya, elleriniz dert görmesin. Nice yeni organizasyonlara efendim. Saygılarımla...

Alıntı

Ellerinize gönlünüze sağlık keyifli bir etkinlik ve paylaşım. Daha nicelerinde keyifli zamanlar geçirmenizi dilerim.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi