Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SIG 556 Sahra Sokumu ve Temizlik
Sn. İlksurfer konumuzla alakası yok ama Orlando ve yakın çevresinde tanıdık emlak ofisi varmıdır ??? TAK etti gelelim kurtulalım Smile Smile.

Alıntı

Benim bu seneki hayallerim suya düştü.Kısmet seneye...

[Resim: greencard.png]

Alıntı

(21-05-2012, 06:47 PM)kararsız demiş ki: Sn. İlksurfer konumuzla alakası yok ama Orlando ve yakın çevresinde tanıdık emlak ofisi varmıdır ??? TAK etti gelelim kurtulalım Smile Smile.

Sn kararsiz, yakinen tanidik var efendim, bekleriz...Big Grin

Alıntı

Vatanımı herşeyden çok seviyorum ama ciddi ciddi düşünmeye başladım şu Amerika'ya yerleşme olayını... Burada çürüyüp gitmek yerine orada hayatımı yaşamak oldukça mantıklı geliyor. Bu veya benzeri bir fotoğrafı görünce; Baş parmağını, orta ve işaret parmağının arasına koyup bana doğrultan bu esnada da pişkin pişkin sırıtan, fırça bıyıklı vali'yi hayal edebiliyorum...

[Resim: 46-1.jpg]

Alıntı

Sn.İlksurfer bu delikanlıya (sig556) kirlenmek gerçekten daha çok yakışır çamur falan...
Selamlar..

Alıntı

(21-05-2012, 06:47 PM)kararsız demiş ki: Sn. İlksurfer konumuzla alakası yok ama Orlando ve yakın çevresinde tanıdık emlak ofisi varmıdır ??? TAK etti gelelim kurtulalım Smile Smile.

+2

Alıntı

Turist vizesi... 20-30 gün bana yeterli olacaktır. Smile Seyahat programı düzenleyen bir firma yada tur şirketi varmıdır? Tabi Lasvegas, hollywood filan değil poligon turları ve eğitimleri düzenlesinler yeter.

Alıntı

(22-05-2012, 12:04 PM)northwolf demiş ki: Turist vizesi... 20-30 gün bana yeterli olacaktır. Smile Seyahat programı düzenleyen bir firma yada tur şirketi varmıdır? Tabi Lasvegas, hollywood filan değil poligon turları ve eğitimleri düzenlesinler yeter.

Sn. northwolf , umarım bulursunuz bir firma kapatırız bir uçağı tüm forum gidip kamp kurarız evin önüne ( elbet bulurz adresi ) . Bir elimizden tutan olur herhalde oralarda . Smile
Saygılar .

Alıntı

(22-05-2012, 05:48 PM)kararsız demiş ki:
(22-05-2012, 12:04 PM)northwolf demiş ki: Turist vizesi... 20-30 gün bana yeterli olacaktır. Smile Seyahat programı düzenleyen bir firma yada tur şirketi varmıdır? Tabi Lasvegas, hollywood filan değil poligon turları ve eğitimleri düzenlesinler yeter.

Sn. northwolf , umarım bulursunuz bir firma kapatırız bir uçağı tüm forum gidip kamp kurarız evin önüne ( elbet bulurz adresi ) . Bir elimizden tutan olur herhalde oralarda . Smile
Saygılar .

Allah'tan umit kesilmez sevgili dostum. Olmadı parklarda yatarız. Yeterki shotshow ve ilgili bir turu bulalım..Smile

Alıntı

Maşallah çok güzel bir tüfek. Birden askerdeki ilk G-3 tüfeğimi hatırladım. Teslim ederlerken bu senin demişlerdi 2000-2001 modeldi. Nasıl bir mutluluktu Smile. Elinizde küçük top gücünde Smile bir silah verip, bu senin diyorlar, dere tepe eğitim vs. hep yanında arkadaş..
İnşallah ülkemizdeki bu duruma biri dur der de bizde özümüzdeki savaşçılık yeteneklerimizi çağa ayak uyduracak şekilde güncel tutabiliriz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi