Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KARADENİZ TAKIMI ( yeni oyuncağımız )
Big Grin 
Eksozcu bayram etmiştir valla .Big Grin

Alıntı

Karadeniz takımını tebrik ederim..Hedefleriniz için bir önerim olacak "gong target" denilen bu metal levhaları yaptırken, arka kısmına başka metal gelmemesine dikkat etmek gerekiyor. Yani yuvarlak levhaya metal çubukları sıfır olarak kaynak yapmalı. Mermi levha arkasında dikine bir profile denk gelirse sekebilir.

Alıntı

Son resimde boynunda gözlük olan abi tam alıcı gözle bakıyor. Big Grin

Alıntı

Sayın Yavuzhan;
O fotoğraftaki abimiz, Hemen hemen, her organizasyonumuzda,
bize eşlik eden, ve silah konusunda, epeyce bir deneyime sahip,
aynı zamanda, uzaktanda olsa, akrabağam olan, çok değerli bir
abimizdir.
Bakışı, çok güzel yakalamışsınız.
Tebrikler.

Alıntı

Her zaman örnek alınacak, geçmişdeki yaşadıkları ile tam bir efsane olan çok değerli ve kıymetli bir abimizdir. Sn.Alper f92'ninde belirttiği gibi kendisi çok tecrübeli ve bilgili bir silah severdir. O tarif edilemez, yaşanır.Smile

Saygılarımla...

Alıntı

Sevgili Arkadaşlar, Hepinize Bol Selam.

Yeni oyuncaklarınız tüm ekibe hayırlı olsun. Atışlar konusuna hiç birşey söylemeye gerek yok zaten....

Alıntı

Saygılar selamlar bizden, eksik olmayın sn.trkmustafa.Smile

Alıntı

Sayın Trkmustafa;
Sesinizi duyamasakta, klavyeden dökülen kelimelerinizi okumak,
bizleri mutlu etti.
Saygı ve selamlar, bizden.

Alıntı

(17-05-2012, 08:18 PM)trkmustafa demiş ki: Sevgili Arkadaşlar, Hepinize Bol Selam.

Yeni oyuncaklarınız tüm ekibe hayırlı olsun. Atışlar konusuna hiç birşey söylemeye gerek yok zaten....

Sn. Trkmustafa, bizdende sevgi, saygı, bol muhahabbetler olsun. Hayırlı cumalar.

Alıntı

Simdi anca yazabildim, yine yazamiyacaktim seyire dalmaktan, toparladim kendimi.

Sevdaniz, ilginiz, ciddiyetiniz, nisanciliginiz, merminiz, dostlugunuz, guzellikleriniz azalmasin insallah.

Saygiyla izlemeye devam ediyoruz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi