Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 6 Oy - 4.83 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları V
Merhaba arkadaşlar,

Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları IV isimli başlık 77 sayfaya ulaştı.

Paylaşımları daha rahat bulmak için yöneticileriminin izniyle "Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları V" isimli konuyu açmak istiyorum.

Bol resim lütfen...

Oyle olsun bakalim.Smile Ama resimsiz konu baslatmak olmaz, hele sabit bir konu. Ilk resmi sizden bekliyoruz, ona goreSmile

O zaman ilk paylaşımı ben yapayım. Smile

Resimdeki Byrd Meadowlark 2 yaklaşık 1,5 yıldır EDC olarak her işime koşturmaktadır. Smile

[Resim: 5rmzx.jpg]

Saygılar...

10 TL gibi fahiş bir rakama aldığım Columbia marka muhteşem çakım.
Satın aldığımız esnafa '' Şimdi bu çakı Columbia' damı üretiliyo? '' diye soru yönelttik ve '' Evet, orada üretiliyor...'' yanıtını alınca, inanmış gibi yapıp 10 TL' ye iyi bir çakı almanın ve ekonomiye can vermenin mutluluğunu yaşayarak evime döndüm.

Smile Smile Smile Smile

[Resim: 5rsw4.jpg]

[Resim: 5rssn.jpg]

[Resim: 5rrzn.jpg]

Birde 2 liraya aldığım muhteşem çakı var , onu henüz eklemedim. Smile Smile

Bıçak fotoğfarları IV konusunun 50.sayfalarında kaybolan keskilerimi burada da paylaşıyorum izninizle.Saygılar...

[Resim: f25my.jpg]

[Resim: f25pf.jpg]

[Resim: f25pz.jpg]

[Resim: f25xh.jpg]

[Resim: f25y5.jpg]

Sayın sarp kılıç,keskileriniz gerçekten muhteşem görünüyorlar.Sayın kartalcin,bıçak kolombiyanın neresindenmiş ? Smile

Teşekkürler Sn.passatcan Smile Teveccühünüz...

(13-05-2012, 12:36 PM)passatcan demiş ki: Sayın sarp kılıç,keskileriniz gerçekten muhteşem görünüyorlar.Sayın kartalcin,bıçak kolombiyanın neresindenmiş ? Smile

Çayna kazasında üretilmiş. Az öncede soda kapağı açmaya çalışırken bana ihanet edip elimi kesti ,elin kolombiya lısının ürettiği çakıya güven olunmuyormuş bunuda anladım. Smile
(13-05-2012, 12:07 PM)sarp kılıç demiş ki: Bıçak fotoğfarları IV konusunun 50.sayfalarında kaybolan keskilerimi burada da paylaşıyorum izninizle.Saygılar...

[Resim: di-4YRU.jpg]

[Resim: di-7DRM.jpg]

[Resim: di-8NVF.jpg]

[Resim: di-T2ZLIVGV.jpg]

Kolleksiyonunuz güzel ve kaliteli.

Teşekkürler Sn.kartalcin.Benim bazı keskilerim severken bile elimi kesti.Yani bunların hiç birine güven olmuyor Smile

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi