Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yivsiz Av Tüfeği İçin Alınan Sağlık Raporu
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=9432

Alıntı

Kadın aile hekimlerinde hemen hiç şansınız yok. Bir ara uykusuzluk çekip bir kaç uyku hapı yazdırmıştım yıllar önce.
Bilgiosyarda oda gözüküyor.Kadın 10 seneden daha fazla süredir tanıyor yani.

Şimdi oda değil yani hastaneye para vereyim dedim. Ordada yan çizerlermi diye korkum var. Parada peşin. Çıkmazsa parada yanıyor.

Bari önce muayene sonra para olsa razıyım yani. az buz değil 3-400 TL var sanırsam.

Saygılar.

Alıntı

Silah Ruhsatında Duyma bozukluğu önemli bir engel ve özellikle kulaklık kullanmayanlar arasında çok yaygın. Ruhsat yenilemede büyük sorun olabiliyor. Dolayısıyla Kulaklığı ihmal etmeyelim.
Saygılar

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, zeda3000
Buyuk sehirlerde yasayan arkadaslar icin kucuk bir oneri. Ornegin benim dosyam Istanbulda lakin ben baska bir ilin Kirsal bolgesindeki Devlet hastanesinden Silah icin basvurdum. Hastane doktorlari hali ile bolge halkinin koylu olmasi nedeni ile Silah Ruhsati durumuna hayli asina. Bu neden ile hic sorgulamadilar bile. Hatta Tabanca tasima icin Psikolog kendi onerdi istersen Tasima icin de verelim diye. Basvuru icin evraklarim daha hazir degil demistim. Nitekim hazir olup heyete yeniden girdigimde Tabanca Tasima icin bile sorun etmediler. Bence bir is gununu kucuk bir seyahat icin ayirma imkani olanlara tavsiye olunur.

Diger bir hususta , Dunyada Skeet ve Trap ta Engelliler kupasi mevcut. Lakin TR de Tekerlekli Sandelye de olan bir sahsin Yivsiz silah ruhsati alma sansi hic yok. O neden ile Engelli Milli Aticimiz da yok. Umarim yaniliyorumdur ama antremanlarda daha hic gormedim.

Alıntı

Bu hastalıklı düşünce yapısı ve topal bürokrasi eninde sonunda bir gün şahsımı bütün ruhsat harçlarından " muaf " edecek.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Zeda3000

Tekerlekli sandalyede engelli bir grup arkadaşımız çok şartlar altındada olsa Trap çalışmaları yapıyorlar.
Bildiğim kadarıyla bu arkadaşlarımız faaliyetlerini Sakarya'da devam ettirmekteler.
Skeet dalı ,sandalyede dahi olsa, daha çok bel kasları üzerinde hakimiyet ve bel kemiği üzerinde zıt yönlü ani hareket gerektirdiğinden olsa gerek engelleri dolayısıyla yap(a)madıklarını biliyorum.

Gönül isterki olanaklar sağlansın , bu arkadaşlarımızda milli sporcu olsunlar.

Saygılar

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
zeda3000, wubıh, Ruhsuz

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): loclu, 1 Ziyaretçi