Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kılınç 2000 Mega
arkadaşlar merhaba.sarsılmaz kılınç 2000 mega tabancam var.acaba taabncam için 20 lik şarjör falan bulabilirmiyim.yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntı

Sarsılmaz' ın Ankara Tandoğan veya İstanbul Mercan' daki satış temsilcilikleri ile veya direk fabrika ile görüşebilirsiniz. En garantili ve hesaplı çözümü onlar sunacaktır.

Alıntı

Sayın Lupus,

Merakımı mazur görün , sanırım atlıyorum fakat dikkatimi çektiği için de belirtmeden geçemeyeceğim. Satılık glock sarjörleri konusunda ve burada 15 üstü kapasiteli sarjörler için yasak olduğunu belirtmeden yorum yapıyorsunuz , ya kaçırdığım bir espri söz konusu ya da en olmasını istemediğim seçenek olan bir yılgınlık mı oluştu?

Saygılarımla

Alıntı

Glock şarjörlerindeki yorumu dikkatli okuyunuz, orada aslında ilan sahibine dolandırıcı demek istiyoruz...

Buradaki soruya da zaten cevap aldığı yerlerin adresini veriyoruz.

Çünkü işi makaraya ve kinayeye vurmazsak terbiye sınırlarını aşıp " past perfect tense " den başlayıp, " future tense " ten çıkmak zorunda kalacağız...

Merak etmeyin, çok şükür henüz Alzheimer' e yakalanmadık. Smile

Alıntı

Tahmin ettiğim gibi kaçırdığım bir ayrıntı olmasına sevindim , glock konusunda fiyatları bilmemem sebep oldu sanırım

Bu arada bu yöntemin daha iyi olduğunu düşünüyorum Smile

Alıntı

Haber ne kadar doğru bilmiyorum ama bugün Ocak 2017 de Vzor'lerimizin teslim alınıp yerine K11 Mega verileceği yönünde arkadaşlarımdan duyum aldım.

Saygılar.

Alıntı

Sayın mlm,
Merhabalar, size bir sorum olacaktı. Siz muvazzaf mısınız? Şunun için soruyorum. Emekli personelin Vzor'lerini de değiştirecekler diye, ne kadarda uzak bir ihtimal olsa da, bende bir duyum aldım. Babamında şirin ve çok güzel çalışan bir vzor'u var. Acaba onları da değiştirirler mi merak ettim. Birde bildiğim kadarıyla değiştirmeye başladılar. Tanıdığım birkaç kişi sarsılmaz kılınç 2000 light aldılar. Sanırım parti parti dağıtım yapılıyor. Her partide de model mi değiştiriyorlar acaba? İlginçmiş.

Saygılar.

Alıntı

Merhaba Sayın Feass35,

Evet muvazzaf personelim. Kara Kuvvetlerinde henüz silahların değiştirilmesi faaliyeti başlamadı, buna yönelik henüz net bir emir de gelmiş değil. Uygulamanın emekli personele ne şekilde yansıyacağı konusunda da maalesef bilgi sahibi değilim.

Selam ve saygılar.

Alıntı

Sayın mlm,

Cevabınız içi teşekkür ederim. Umarım gönlünüzden geçen olur. Hayırlı, başarılı görevler.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi