Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 2 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kılınç 2000 Mega
Arkadaşlar, bu silah en son yapılan Emniyet Teşkilatı silah alım ihalesini kazandı. Komple çeliktir , nasıl bir silah olduğunu zaman gösterecek. Teknik açıklamaya bu adresten ulaşabilirsiniz;

http://www.sarsilmaz.com/urun_alt.php?id=88

Evet, silah hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Alıntı

[Resim: mega20001ry2.jpg]

Alıntı

[Resim: mega20002xt6.jpg]

Alıntı

[Resim: mega20003wn4.jpg]

Alıntı

Silahın emniyetinin aşağı pozisyonda kilitli olması, yukarıya kaldırılarak açılması, elin doğal tutuş ve hareketine tamamen ters, panik ve hızlı atışlarda her an atıcının sağ el başparmağının baskısı ile kilitlenme ihtimali olan bir tabanca ortaya çıkmasına neden olmuş.
Bu ciddi değil, ölümcül bir ergonomi hatasıdır.
Maalesef emniyet teşkilatımız uzun bir müddet bu tabancaya mahkumdur.

Tetik korkuluğunun şekli ve kızak önünün traşı klasik bir Jericho özentisinin yansıması. Gerçi bu da doğal bir pazarlama stratejisi, çünkü memleketim insanı sabah akşam Desert Eagle geyiği yaptığından, bu kitleye hitap etmek lazım.

Neyse en azından artık arpacığı da dovetail geçme yatak açarak takmışlar.
Bu şekilde zedelendiğinde değiştirilmesi için fabrikaya gitmesine gerek kalmamış.
Bu da bir gelişme sayılır, buna da şükür.

Saygılarımla.

Alıntı

komando2 demiş ki:http://www.sarsilmaz.com/urun_alt.php?id=88 evet silah hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

komando arkadaşım artık yeter amaSmile
sürekli bir silahın resmini koyup yorumlarınızı bekliyorum yazıyorsun.
birazda sen araştır oku sen bizi aydınlat...
bu kadar çok şey sorduğun zaman hedefsiz,amaçsız bir uğraş içinde olduğunu düşündürüyorsun bence.
spesifik bir olayı sorsan tamam araştıralım herkes bildiğini anlatsın ama
her kes böyle önüne gelen silahın resmini koyup hadi yorum yapın derse olmaz.
bak mkek p 99 ve glock satışı var. bu iki silah hakkında yorum yapıp bir araştırma içinde olmak güzel çünkü iki silahta aynı kulvarda ve bizim yaptığımız yorumların sonucunda bu silahı alacak olan kişi fikrini olumlu yönde değiştirebilir.
buda bir amaca hizmet eder.
umarım demek istediğimi yanlış anlamazsın.

Alıntı

tabikide dediklerinizi yanlış anlamadım bundan sonra konu açarken söylediklerinize dikkat ederim.ayrıca beni eleştirdiğiniz içinde teşkkür ederim sizler yanlışlarımı söledikçe bende o yanlışları tekrarlamamaya çalışıcam.saygılar

Alıntı

bu silahı birebir kullanan var00mı?
emniyet sistemi standart mı yoksa de cocking lever mı var?

Alıntı

Hecklermı sanıyon olm sen bunu?Big Grin decock levermış,tövbe tövbe.

Alıntı

Mister Smith Selam,

Komando kardese cok sert cikmissin. O daha once bilgiye ac oldugunu ve yabanci dili cok kuvvetli olmadigi icin hersey sizlerden ogrendigini belirtmisti. O silah almak icin arastirma yapmiyor. Sayenizde bilgi hazinesini gelistiriyor. Begendigi ve ogrenmek istedigi silahlar da hep cok iyi silahlar. O yuzden konu basligi acmasi, resim koymasi ve silahlarin detaylarini yazmasi cok faydali. Tecrubeli arkadaslar da vakitleri oldukca bildiklerini yazarlar... O yuzden ben yanlis bulmuyorum... Bu forum ileride insanlarin her konuda ve her silah hakkinda bilgi bulabilecekleri bir site olacak. Komando kardes biraz hizli gitmis olabilir ama basliklarin hepsi cok guzel...Bence kardesimizin hevesini ve hizini kesmeyelim. Vakti olan tecrubesini paylassin lutfen...

Sen de stres yapma hepsine yetisecegim diye... hahaha

Ben de dusuncemi belirteyim...

Sevgiler, Saygilar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi