Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Hangisiyle atış yapmak daha keyifli?
Pompalı Tüfek
Yarı Otomatik Tüfek
[Sonuçları Göster]

Not: Bu genel bir ankettir, diğer kullanıcılar oyunuzu görebilirler.

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangisiye atış yapmak daha keyifli? (POMPALI-YARI OTOMATİK)
Question 
Kullanım alanları, pratiklik, ortama göre avantaj vb... düşünmeden, sadece atış zevki açısından bakarsak pompalı tüfek mi daha zevkli, yarı otomatik tüfek mi? Saygılar...

Alıntı

Yarı otomatik , poze , pompalı bu sıralama diğer kullanıcılara göre değişebilir.

Alıntı

Garip bir soru olmuş. Pompalıdan pompalıya, Otomatikten otomatiğe değişir. Kullanıcının beklentilerine görede zevk değişir. Şahsen tek beklentim yüksek "FirePower" olduğu için AA12 derim.Smile En yakın seçenek yarı otomatiği işaretliyorum.

Alıntı

Aslında poze ve çifte de katılabilirdi belki ama asıl amacım pompalı sistem ve yarı otomatik sistem açısından sadece keyif algısını ortaya çıkarmak.Türlerinde en iyileri düşünerek cevap verebiliriz.
Ayrıca forum sakinlerinden, küçük bir tecrübesi olsa bile anketi oylamalarını rica ediyorum.Saygılarımla...

Alıntı

Kendi adıma konuşmam gerekirse,pompalı tüfeğim atış yaparken beni eğlendiriyor.Yarı otomatikler ise o keyfi vermiyor.Sanki birşey eksik.

Alıntı

Bir de ''pompalı'' deyince pompalı tüfek algılanıyor ama ''yarı otomatik'' deyince yarı otomatik tüfek algılanmıyor.Haberciler işin kolayına kaçıp her türlü yivsizi ''pompalı'' diye yaftalıyor olmasınlar Smile

Alıntı

Kullanım amacına bağlı olarak, mesela domuz avı yapılacaksa kesinlikle otomatik bana daha güvenli geliyor..
Gerçi ev savunmasında da mükerrer atış durumlarında yine otomatik daha seri olacağından, yine daha güvenli geliyor...

Demek ki ben otomatik seviyormuşum...Smile

Bu arada sayın admin, yazdığım mesajlardaki yazım hatalarımı bile düzeltemiyorum, bende düzenle düğmesi görünmüyor?
Sanırım yetki konusunda sıkıntılı bir durum var...

Selamlar.

Alıntı

Üzümlü Otomatik;
[Resim: uzumlu-otomatik-av-tufegi.jpg]

Benelli M4;
[Resim: Benalli-M4-12-gauge.jpg]

Biri "Atış zevki" mi dedi?Cool

Alıntı

Atış keyfi için slug namlu pompalı silahları tek geçerim.

Alıntı

Sn.Semper Fidelis, siz bir M4 edineceğe benziyorsunuz Smile

Sn.kyucel, size hangi boyutta fişek diye sorsam...Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi