Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum
mühimmat kutusu güzelmiş,bir tane edinmek lazım.

Alıntı: Çantanın içinde Sn tokoglu sayesinde yeniden hayata döndürdüğümüz Luger'in aksesuar ve yedek parçaları da mevcut. Bunlar özel bir ihtimam ve saygı hak ettiği için ayrıca fotoğrafladım.

[Resim: DSC_0266.jpg]

Sn. Vefasiz lugerinizin resminide paylaşmanız harika olurdu. Saygılar

Sn. Aydin,
Mail adresinizi alabilir miyim?
Saygilar.

Sn. AYDIN

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...d=6283&

155. ve 156. mesajlarda fotoğrafları mevcut. 158. mesajda verilen linkle de diğer fotolara ulaşabilirsiniz. Silahın son durumu fotoğraflarda görünenden biraz daha farklı. Emektar Luger, Sn. tokoğlu'nun teşhisi ve Sn. Aybulut'un tamirhanesindeki tedavisi ve makyajı sonucu yakışıklı ve çalışır bir hale geldi. Artık çiziksiz, doğru düzgün bir kapağı, vazifesini yapan bir iğne tutucusu, silahı tıkamayan metal renkli bir şarjörü, takarken el parçalamayan daha yumuşuk bir irca yayı, düzgün bir arpacığı ve rende niyetine kullanılamayan sedefli kabza kapakları var.

(29-04-2012, 12:53 AM)lupus demiş ki:
(28-04-2012, 04:35 PM)vefasiz demiş ki: Tripod gibi görünen şey de tripoddur.

Thumbs Up

Sn. Vefasiz zevkle hayranlıkla baktım bizdede var dede yadigarı amcamı devretmeye ikna edebilirsem onunda hayata dönmeye ihtiyacı var bazen mermi seciyor bazen patlatıyor sarjor emniyeti bozuk. İnşallah ikna edebilirim de Sn. Tokoglu onada el atar. Saygılar
Sn. Mercankaya
Mail adresim

k.aydin83@hotmail.com

Saygılar

arkadaşlar mühimmat kutusu arıyorsanız ankarada olanlar için itfaiye meydanındaki hurdacılarda mevcut 12.7 mm için 20 lira istiyo elinde 20 adet falan görmüştüm ben 2 adette 20 mm lik kutu var onada 75 lira diyo ama pazar günü sabah 4 gibi falan bit pazarına gelirseniz 7 liradan alabilirsiniz ben 2 hafta önce 5 adet aldım tanesi 6 liradan ankarada olanlar cebeci bit pazarınada bakabilir bazen ordada oluyo bu ara unimog takım setleri bi hayli fazla cebecide

Ankarada bit pazarında tanesine 25-40 lira arası diyorlar 20 liradan aşağı nuh diyorlar peygamber demiyorlar. Kaptırabildiklerine. Pastan müzdarip olmamak için ince bulaşık teliyle (steel wool), mesa kimyadan isteyeceğiniz numune inşaat demiri pas çözücüsüyle bütün paslardan kurtulabilirsiniz. Sakın tüfeğinizde veya silahınızda bu ürünü kullanmayın, ürün kromu söküyor.

Sn. silah severler bu da benim hurda kutum ve fişek sandığım;

[Resim: 3kr9.jpg]

[Resim: 7lup.jpg]

[Resim: qxa7.jpg]

[Resim: qpni.jpg]

Yolum Ankara'ya ilk düştüğünde bende bu hurda kutulardan edineceğim.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi