Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum
(30-04-2012, 06:10 PM)vefasiz demiş ki: Değerli arkadaşlar,
Takım çantasına koymak üzere punch (Türkçesi zımba olabilir ama emin olamıyorum) ihtiyacım var. Pim sökerken zorlanıyorum, bazen de pim zorlanıp rencide oluyor. Sırf punch olmadığı için sökemediğim pimler oluyor. Aksi gibi hiçbir yerde de punch'a rastlamadım. Nerede bulunur bilen var mı acaba?

Sn Vefasız,
Sizin konuyu detaylı incelemedim şu an bakınırken farkettim, sizi de düşünerek zaten 2 takım pim zımbası siparişi zaten vermiştim, haberiniz olsun en kısa sürede elinizde olur, saygılar...
Ayrıca takım çantanızda ki bazı ürünler kendiliğindenmi çoğalıyor, bir kısmına el koyduğumu hatırlıyorum, bu arada çok teşekkür ederim, kulaklık ve gözlükle atış yapmak bayağı bir konforlu ve isabetli atışlar malzemeden mi yoksa sahibinden efsunlumu henüz çözemedimSmile

(02-05-2012, 10:30 PM)centaori demiş ki: Sn Vefasız,
Sizin konuyu detaylı incelemedim şu an bakınırken farkettim, sizi de düşünerek zaten 2 takım pim zımbası siparişi zaten vermiştim, haberiniz olsun en kısa sürede elinizde olur, saygılar...

Harika haber, çok teşekkür ediyorum. Mahçup ediyorsunuz. Blush Blush

(02-05-2012, 10:30 PM)centaori demiş ki: Ayrıca takım çantanızda ki bazı ürünler kendiliğindenmi çoğalıyor, bir kısmına el koyduğumu hatırlıyorum, bu arada çok teşekkür ederim, kulaklık ve gözlükle atış yapmak bayağı bir konforlu ve isabetli atışlar malzemeden mi yoksa sahibinden efsunlumu henüz çözemedimSmile

Atış çantası resimlerini size uğramadan önce çekmiştim. O kulaklık sizin kulaklığınız yani. Gözlükten birkaç tane var zaten. Kulaklık değil de, gözlük olaya bir sihir katıyor bence de. Işık yansımalarını engelliyor, az ışıklı ortamlarda daha aydınlık gösteriyor (bu nasıl oluyor da oluyor anlamıyorum ama oluyor...), böylelikle hedef ve nişangahta daha net bir görüş sağlıyor.

Bu arada, bugün telefonda söylediğiniz açılarla ilgili tespitlerinizi paylaşmayı düşünüyor musunuz?

Sayın Vefasız,
Şu ara ev taşıma telaşındayım, işlerim hafifleyince detaylı ve ölçüleriyle birlikte "Tııssaşı" perişan etmeyi düşünüyorum.

(29-04-2012, 12:48 AM)kararsız demiş ki: Kutuları Kırıkkale MKE Hurdasan da kiloyla satıyolar Smile
Saygılar .

Sayın kararsız, peki bireysel olarak gidip alabiliyor muyuz? Ve adetli olarak almak mümkün mü? Birde rica etsem ayrıntılı olarak bilgilendirebilir misiniz?

Sn. Amca, ihale dönemlerinde ben gidip land 110 bakmışdım ve perakende yerinde bir çok ahşam pe metal sandık vardı hatta aracıma sığsaydı almak istediğim gerçekden büyük boyutlu sandıklar vardı . Hatta hurdaların arasında bulduğum ve kimsenin açamadığı ( sürgü kilidinin kolu düşmüş ) hazinem . Aydınlatma kiti .

[Resim: P5030187.jpg]

[Resim: P5030191.jpg]

[Resim: P5030192.jpg]

Saygılar .

2 üye teşekkür etti:
Mehmet Emin, 1905sss
Bu arada bu kutular'dan brownells satmaya başlamış fakat kargo ücreti, ürünün 4 yada 5 katı olur bir'de 75 Euro gümrük vergi muafiyet limitini geçme ihtimalini düşünürsek, bunları Kırıkkale MKE' den bulmak daha mantıklı. Saygılar..
http://www.brownells.com/.aspx/n=y/pid=5...L-AMMO-CAN

Bu'da benim hurda kutum..
[Resim: IMG_0565.jpg]

[Resim: IMG_0568.jpg]

Sayın Vefasız hazır bilgisayarı açmışken burdan yazayım dedim, pim zımbaları geldi geri gönderdim, 3-4-5-6-7-8 mm boylarında, 6-7-8 mm işimize yaramaz, onların yerine 2-2,5 mm olanlarını istedim tez zamanda elimde olur, o zaman hem memleket ziyareti yaparım hemde dostları görürüm...

(11-05-2012, 09:34 PM)centaori demiş ki: Sayın Vefasız hazır bilgisayarı açmışken burdan yazayım dedim, pim zımbaları geldi geri gönderdim, 3-4-5-6-7-8 mm boylarında, 6-7-8 mm işimize yaramaz, onların yerine 2-2,5 mm olanlarını istedim tez zamanda elimde olur, o zaman hem memleket ziyareti yaparım hemde dostları görürüm...

Gönül muhabbet ister, zımba bahane...

Şu kutu işine bende kafayı taktım.En yakın zamanda temin etmem gerekiyor.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi