Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum
(13-04-2017, 02:06 PM)kaan han demiş ki: Bende istiyorum izniniz olursa?
İmkan varmıdır?
Saygılar.
Estağfurullah ne izni tabiki imkan var . mail adresinizi yazarsanız iletişime geçebiliriz .

(13-04-2017, 02:12 PM)Rangeman demiş ki:
(13-04-2017, 01:31 PM)specialforces demiş ki: Mermi kutusundan göndermediğim arkadaşlar var mı ?

Sn. Specialforces,
Mümkünse ben de 2 adet rica edebilirim. rangemantt@icloud.com adresinden ulaşabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler.
 Mailinizden ulaşıyorum  sn rangeman .

sn evreseli ve warewolf almadı sanırım . Onlarda almak istiyorlarsa mail yazsınlar görüşelim sırayla gidelim haksızlık olmasın diye düşünüyorum .

1 üye teşekkür etti:
werewolf
Teşekkürler bekliyorum jxjxk@hotmail.com
Saygılar.

Sayın specialforces kutudan 2 adet elime ulaştı, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

1 üye teşekkür etti:
specialforces
(13-04-2017, 05:40 PM)S.Y demiş ki: Sayın specialforces kutudan 2 adet elime ulaştı, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim.

Asıl ben teşekkür ederim sn. S.Y .. Saygılarımla ..

1 üye teşekkür etti:
S.Y
Sayın speacialforces

Evet almadım ve hala almak isterim mümkünse mail adresim werewolf_305@hotmail.com dur. 

Saygılarımla

1 üye teşekkür etti:
specialforces
Sayın specialforces

Mümkünse ben de almak isterim, iletişim için mail adresim msdogar@gmail.com

Saygılarımla,

Sn.Specialforces,

Öncelikle bu nazikliğiniz için teşekkür eder ve mümkün ise bende almak isterim bir adet.

İletişim: omarmuhtar23@gmail.com

Saygılarımla

Sayın Specialforces, Zahmetleriniz için teşekkür ederiz.  Şayet imkan varsa bende iki adet almak isterim.

İletişim
cemeryentur@iyig.com.tr

Saygılarımla;
 C.E

Sayın Specialforces

İmkan varsa, 2 adet mühimmat kutusuna sahip olmak isterim, mail adresim kivancpurtelas@yahoo.com.tr

Saygılar.

En son isteyen arkadaşlara gönderdikten sonra elimde hic kalmıyor . Yakın zamanda az da olsa gelecek sırayla dönüş yaparım inşallah .

3 üye teşekkür etti:
Cem1964, Fruktoz23, z-y-x

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi