Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum
(11-02-2017, 03:26 PM)nutkey demiş ki: Sn. specialforces bana da mail atarsanız sevinirim.

barisokcuoglu@hotmail.com

Hemen ulaşıyorum sn. nutkey .

(11-02-2017, 02:27 PM)ERTUNGA demiş ki:
(11-02-2017, 12:48 PM)specialforces demiş ki: [Resim: 20170205_155615.jpg]

[Resim: 20170205_155757.jpg]

image hosting server

[Resim: 20170205_155808.jpg]

the host pictures

Bende bunlardan 7-8 tane var . 1 sene önce mke hurdaligindan bir arkadasim temin etmisti yani faturasi bile mevcutSmile  Normalde mkek hurdaliginda toplu urunler haricinde vatandaşa satış var . Ama ordaki calisanlar kutulari sordugunda onun satışı yok deyip gecistiriyorlar . Bir tanidik olursa alabiliyorsunuz . Banada öyle denk gelmişti ama biraz tuzlu oldu tabi . Isteyen arkadaslara aldığım fiyat neyse o fiyattan gonderebilirim . Suan 4unu kullaniyorum 4 tanesi boşta . Hepsi sıfır sayılır içlerinde cizik bile yok hava ve suyu geçirmeyen fitilleride ilk gunki gibi duruyor zaten tahminim 2012 uretimi olabilir . isteyen arkadaslar öm ile istediklerini sorabilirler . Daha fazla isyeyen olursa belki daha ucuza mke hurdaligindan aldirabilirsem tabi faturali bir sekilde yine hic kar almadan yardimcı olabilirim .

Sn.specialforces bende almak istiyorum mümkünse..dostu.sahane@gmail.com

Saygılarımla...

Sayın specialforces mümkünse bende sahip olmak istiyorum.
sinanyazici@gmail.com

1 tane de ben rica edeyim.

blackseattc@hotmail.com

Saygılar.

Sayın specialforces,

Eğer mümkünse iki tanesine talibim

sabrimutluer@hotmail.com

Saygılar

sayin S.Y ve sayin rainman elimde 4 tane boşta vardı . ilk mesaj atan sn ertunga ile görüştük 3 tanesini eve gittigimde gondermek uzere ayirdim . sonra mesaj atan sn nutkey'e e mail gonderdim ama bi cevap gelmedi sanirim henuz bakamadi . Eger almak isterse son kalani kutuyu ona vereceğim eger almak istemezse 3. olarak mesaj atan sn rainman ile görüşürüz haksizlik olmamasi için . ama şöyle bir durum var eve gitmeden ben arkadastan mke hurdaligindan satin almasini rica (emir Smile ) ederim bulup gonderir mutlaka . sizlerede hic gonderemesem 1 er adet gonderirim inşallah . lakin 15-16 gun beklemeniz gerekebilir bilginiz olsun . saygılarımla .

2 üye teşekkür etti:
rainman, blacksea
(11-02-2017, 05:00 PM)Sabri demiş ki: Sayın specialforces,

Eğer mümkünse iki tanesine talibim

sabrimutluer@hotmail.com

Saygılar

sn sabrive sn blacksea son mesajimda soyledigim gibi sizin icinde gecerli . Arkadasim insallah 4-5 tane gonderebilirse isteyen arkadaslara birer tane gonderirim . Eger fazla gonderebilirse isteyene istedigi adette gonderebilirim . 

tekrar şunu soyleyim . kesinlikle kar amaci gütmeden masraflari bolup fiyat ne ise oyle gonderi yapacagim sizlere . yani simdi arkadasim tanesini ornek veriyorum 15-20 tl ye gitti aldi geldi kargosu ekstrasi neyse toplayip kutu sayisina bölüp oyle gonderecegim . yani kimsenin aklinda soru işareti kalmasin

(11-02-2017, 05:03 PM)specialforces demiş ki: sayin S.Y ve sayin rainman elimde 4 tane boşta vardı . ilk mesaj atan sn ertunga ile görüştük 3 tanesini eve gittigimde gondermek uzere ayirdim . sonra mesaj atan sn nutkey'e e mail gonderdim ama bi cevap gelmedi sanirim henuz bakamadi . Eger almak isterse son kalani kutuyu ona vereceğim eger almak istemezse 3. olarak mesaj atan sn rainman ile görüşürüz haksizlik olmamasi için . ama şöyle bir durum var eve gitmeden ben arkadastan mke hurdaligindan satin almasini rica (emir Smile ) ederim  bulup gonderir mutlaka . sizlerede hic gonderemesem 1 er adet gonderirim inşallah . lakin 15-16 gun beklemeniz gerekebilir bilginiz olsun . saygılarımla .

Teşekkür ederim, bana 1 adet yeterli şimdilik. Sonuç için mail ve konuyu takip edeceğim inşallah.

1 üye teşekkür etti:
specialforces
(11-02-2017, 12:48 PM)specialforces demiş ki: [Resim: 20170205_155615.jpg]

[Resim: 20170205_155757.jpg]

image hosting server

[Resim: 20170205_155808.jpg]

the host pictures

Bende bunlardan 7-8 tane var . 1 sene önce mke hurdaligindan bir arkadasim temin etmisti yani faturasi bile mevcutSmile  Normalde mkek hurdaliginda toplu urunler haricinde vatandaşa satış var . Ama ordaki calisanlar kutulari sordugunda onun satışı yok deyip gecistiriyorlar . Bir tanidik olursa alabiliyorsunuz . Banada öyle denk gelmişti ama biraz tuzlu oldu tabi . Isteyen arkadaslara aldığım fiyat neyse o fiyattan gonderebilirim . Suan 4unu kullaniyorum 4 tanesi boşta . Hepsi sıfır sayılır içlerinde cizik bile yok hava ve suyu geçirmeyen fitilleride ilk gunki gibi duruyor zaten tahminim 2012 uretimi olabilir . isteyen arkadaslar öm ile istediklerini sorabilirler . Daha fazla isyeyen olursa belki daha ucuza mke hurdaligindan aldirabilirsem tabi faturali bir sekilde yine hic kar almadan yardimcı olabilirim .

Sayın specialforces;
Eğer geç kalmadı isem mümkünse benim için de bir adet temin edebilir misiniz ?
Şimdiden teşekkür ederim.
e-posta : connect.ferit@hotmail.com

Sayın specialforces;

Sonu dervişlerin olsun derler mümkünse 1 adette ben istiyorum.

musakoc06@hotmail.com

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi