Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum
Merhabalar sayın forum üyeleri.

Bursa Bauhaus'tan geçen sene aldığım takım kutusunun,tam ölçülerde bir mühimmat kutusu olduğunu yeni farkettim..:s:s:s

Kutu metal,işçiliği güzel ve gayet dayanıklı.Ölçüleri elimdeki çeşitli mühimmatlara birebir uyuyor.Fiyatı 15-20 TL idi sanırım.

Mühimmat kutusu ihtiyacı olanlara duyurulur...

SAYGILAR...

[Resim: 20150816_145945_zpsomdy8ncm.jpg]

[Resim: 20150816_145859_zpsffuojtah.jpg]

[Resim: 20150816_150049_zpslbeqqijp.jpg]

[Resim: 20150816_145828_zpsngfeqx2f.jpg]

[Resim: 20150816_145819_zpsjhs0qcuq.jpg]

4 üye teşekkür etti:
lenduha, ilksurfer, ismicey, S.Y
(17-08-2015, 12:31 AM)serdar75 demiş ki: Merhabalar sayın forum üyeleri.

Bursa Bauhaus'tan geçen sene aldığım takım kutusunun,tam ölçülerde bir mühimmat kutusu olduğunu yeni farkettim..:s:s:s

Kutu metal,işçiliği güzel ve gayet dayanıklı.Ölçüleri elimdeki çeşitli mühimmatlara birebir uyuyor.Fiyatı 15-20 TL idi sanırım.

Mühimmat kutusu ihtiyacı olanlara duyurulur...

SAYGILAR...

[Resim: 20150816_145945_zpsomdy8ncm.jpg]

[Resim: 20150816_145859_zpsffuojtah.jpg]

[Resim: 20150816_150049_zpslbeqqijp.jpg]

[Resim: 20150816_145828_zpsngfeqx2f.jpg]

[Resim: 20150816_145819_zpsjhs0qcuq.jpg]

Sn. serdar75'in yaklaşık 1,5 sene önceki alternatif mühimmat kutusu önerisine rastladım... Akılcı bir çözüm olmuş.

Bu arada Bauhaus'ta kutunun güncel fiyatı 44,50 TL olmuş. Renginden hoşlanmayıp ille de değiştirmek isteyenler, Edding'in "Haki" Yeşil boyasını (~25 TL) tercih edebilirler. Piyasadaki çoğu yeşil sprey boya, "Nefti Yeşil"dir ve türbe yeşili / ördek başı yeşili olarak bilinen renktir.

Saygılarımla

5 üye teşekkür etti:
lupus, 1905sss, sem, talaymu, ismicey
https://www.decathlon.com.tr/fiek-taima-...56630.html

Bende olan model bu.Yakacıktaki etkinliğe de getirmiştim.Parasına göre gayet kullanışlı.Ben çantayı aldıktan sonra bir ikincisini almak isteddim ama mağazada kalmamıştı.

Eksik yanları herhangi conta sistemine sahip değil.Uzun dönemli fişek saklama noktasında düşündürücü olabilir.Sağlam bir malzmeye benziyor. Yaklaşık bir-iki milim kalınlığında plastik malzeme.Üzerine çıkmayın taşımaz.Tek ayakla basınca dahi esniyor.

Fiyatı makul bir ürün.İki kere sahaya çıktı.Şu an herhangi  bir problem yaratmadı.

6 üye teşekkür etti:
1905sss, sem, lenduha, Rangeman, ismicey, musti267
Sizin çanta da gayet makul görünüyor Sn madenci08.

Bu arada boya rengi ile ilgili bir bilgi düzeltmesi yapayım. Daha uygun askeri haki renk: MOLOTOW marka, "camouflafe" rengi... 400 ml 23 TL.

Saygılarımla

1 üye teşekkür etti:
ismicey
(03-01-2017, 01:09 PM)madenci08 demiş ki: https://www.decathlon.com.tr/fiek-taima-...56630.html

Bende olan model bu.Yakacıktaki etkinliğe de getirmiştim.Parasına göre gayet kullanışlı.Ben çantayı aldıktan sonra bir ikincisini almak isteddim ama mağazada kalmamıştı.

Eksik yanları herhangi conta sistemine sahip değil.Uzun dönemli fişek saklama noktasında düşündürücü olabilir.Sağlam bir malzmeye benziyor. Yaklaşık bir-iki milim kalınlığında plastik malzeme.Üzerine çıkmayın taşımaz.Tek ayakla basınca dahi esniyor.

Fiyatı makul bir ürün.İki kere sahaya çıktı.Şu an herhangi  bir problem yaratmadı.

Ben de saklama için aynı çantayı kullanmaktayım, hatta geçen hafta ikincisini satın aldım. 
Bana bagaj dışında taşımak için çok dayanıklı gelmese de az yer kaplayan, hafif ve hesaplı bir çanta.

1 üye teşekkür etti:
ismicey
Bende bunlardan 7-8 tane var . 1 sene önce mke hurdaligindan bir arkadasim temin etmisti yani faturasi bile mevcutSmile  Normalde mkek hurdaliginda toplu urunler haricinde vatandaşa satış var . Ama ordaki calisanlar kutulari sordugunda onun satışı yok deyip gecistiriyorlar . Bir tanidik olursa alabiliyorsunuz . Banada öyle denk gelmişti ama biraz tuzlu oldu tabi . Isteyen arkadaşlara aldığım fiyat neyse o fiyattan gönderebilirim . Suan 4unu kullaniyorum 4 tanesi boşta . Hepsi sıfır sayılır içlerinde cizik bile yok hava ve suyu geçirmeyen fitilleride ilk gunki gibi duruyor zaten tahminim 2012 uretimi olabilir . isteyen arkadaslar öm ile istediklerini sorabilirler . Daha fazla isteyen olursa belki daha ucuza mke hurdaligindan aldirabilirsem tabi faturali bir sekilde yine hic kar almadan yardimcı olabilirim .

3 üye teşekkür etti:
heisenberg, S.Y, BSS
(11-02-2017, 12:48 PM)specialforces demiş ki: [Resim: 20170205_155615.jpg]

[Resim: 20170205_155757.jpg]

image hosting server

[Resim: 20170205_155808.jpg]

the host pictures

Bende bunlardan 7-8 tane var . 1 sene önce mke hurdaligindan bir arkadasim temin etmisti yani faturasi bile mevcutSmile  Normalde mkek hurdaliginda toplu urunler haricinde vatandaşa satış var . Ama ordaki calisanlar kutulari sordugunda onun satışı yok deyip gecistiriyorlar . Bir tanidik olursa alabiliyorsunuz . Banada öyle denk gelmişti ama biraz tuzlu oldu tabi . Isteyen arkadaslara aldığım fiyat neyse o fiyattan gonderebilirim . Suan 4unu kullaniyorum 4 tanesi boşta . Hepsi sıfır sayılır içlerinde cizik bile yok hava ve suyu geçirmeyen fitilleride ilk gunki gibi duruyor zaten tahminim 2012 uretimi olabilir . isteyen arkadaslar öm ile istediklerini sorabilirler . Daha fazla isyeyen olursa belki daha ucuza mke hurdaligindan aldirabilirsem tabi faturali bir sekilde yine hic kar almadan yardimcı olabilirim .
Sn.specialforces Ben almak isterim ertunga3578@hotmail.com

1 üye teşekkür etti:
Sabri
Sayın ertunga ve diger arkadaşlar bu kutulari kesinlikle kar amaci olmadan sizlere iletiyorum bilginiz olsun . Kar amacı gutse idim satış sitelerinde 70-80-100 tl ye satan vicdansizlar varmis onlar gibi o fiyatlara hemen satabilirdim . Bilginiz olsun diye söylüyorum .

Iletisime geciyorum sayin ertunga lakin bir kac hafta icinde gonderebilirim evimde olmadigimdan dolayi .

1 üye teşekkür etti:
Sabri
(11-02-2017, 02:51 PM)specialforces demiş ki: Sayın ertunga ve diger arkadaşlar bu kutulari kesinlikle kar amaci olmadan sizlere iletiyorum bilginiz olsun . Kar amacı gutse idim satış sitelerinde 70-80-100 tl ye satan vicdansizlar varmis onlar gibi o fiyatlara hemen satabilirdim . Bilginiz olsun diye söylüyorum .

Iletisime geciyorum sayin ertunga lakin bir kac hafta icinde gonderebilirim evimde olmadigimdan dolayi .

Çok teşekkür ederim inanın çok makbule geçecek mühimmat sayım 2000 leri geçti gerçekten ihtiyacım var...Zamanım var beklerim...

Sn. specialforces bana da mail atarsanız sevinirim.

barisokcuoglu@hotmail.com

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi