Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walther P99 AS 2012
Sn.asuspc, anladık efendim silahınızı seviyorsunuz.Smile Ama içten içe de biraz kızıyorsunuz silahınıza sanki. Smile

Alıntı

Yok kızmıyorum. Niye kızayım, senede 200 mermi hakkım var. Şaka bir yana, Walther BMW gibi, bakımını yaparsanız üzmüyor.

Ben estetik ve diğer açılardan seviyorum ve hiç pişman değilim. Taşıma rahatlığı, estetik ve diğer yönlerden beni tatmin ediyor. Her güzelin bir kusuru vardır.

Alıntı

Sayın asuspc,

Teknik Oto yüzbin kilometreden fazla yol yapmış ve dört yaşından gün almış BMW leri, kendileri satıp, bakımlarını da kendileri yapmış olsalar dahi, takasa almıyor.

Ha, BMW nin görünüşü de sürüşü de Mercedes'e göre daha tahrik edici ama bir süreden sonra aşkın kaldıracağı naz da belli.

Walther'iniz için satın almış olduğunuz irca yayını forumdan mı aldınız?

Eğer öyleyse DPM Systems'nin dir. Onun sahibi de bir Yunanlı, komşu indirimi yap dedik valla sermayesini kurtarsa tükkan senin dedi.

Alıntı

Sayın Evrenay,

Ben nazı da olda kusuru da olsa BMW'ciyim.100000 KM ve 4 yaşındaki araba bir BMW için sorun değil.O firmanın kendi prensibi demekki.Benim BMW'ye biner binmez huyum suyum değişir. Smile)

Evet icra yayını forumdan aldım.Yedekte dursun.

Alıntı

İlk BMW aracım 2009'da Teknik Oto'dan sıfır olarak aldığımız bir X3 ikincisi 2013 de yine Teknik Oto'dan sıfır olarak aldığımız 525xd.
Mercedes'ler S450 4 Matic(2008) ve GL350 4Matic(2013).
Tercih: Hepsi Wink

O zaman irca yayınız benim rahle-i tedrisimden geçmiş demektir. İyi günlerde kullanın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi