Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Winchester SXP...
Sayın tirendaz sırf bu konuyu konuşmak için İstanbul Silah standına uğradım. Standtaki görevlilere askı kayışını bağlama aparatından , tabanca kabzeli dipçiğe kadar beklentilerimizi anlattım. Örneğin ben parasıyla ekstra tabanca kabzeli dipcik almak istiyorum fakat satmıyorsunuz alamıyorum. Komando av size siz Komando Av'a paslıyorsunuz dedim.
Bana tabanca kabze yasak dedi.  Kendilerine tabanca kabzeli dipçiği fuardaki örneklerinden gösterdim.
Sonuca gelirsek eline silah almayan kişileri bir yerlere getirirlerse bizim derdimizi anlamıyorlar.
Bu nedenle Winchester Sxp için aksesuar malesef yok.
Saygılarımla.

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, AsmTR, lupus, Fruktoz23, aseyhan, tirendaz, GullyFoyle, Xlll, fbalun, Murata, Arat, husrev
Sn.hunter 12
Sade tabanca kabze yasaktır da, tabanca kabzeli dipçik bildiğimiz tacticool dipçikler değil mi? Nesi yasakmış acaba? Sizin göstermenize rağmen başka şey anlıyorlarsa sıkıntı daha da büyük cidden.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hunter 12
Sayın GullyFolle satıcı daha ikisinin arasındaki farkı bilmiyor. Ben gösterince anlamış gibi yaptı. Çok ilginç değilmi??
Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
GullyFoyle
Sn.hunter 12
Winchester sxp gerçekten çok güzel bir tüfek. Aynı fiyat seviyesi çerçevesinde yarın yine alacak olsam pompalı bir tüfek, tercih ederim muhtemelen. Hani vazifesini yerine getirsin emniyetli de olsun varsın tabanca dipçik aksesuar vs olmasın diyebilirim.Ama üretici ve dağıtıcının şu tutumu saçmalamanın ötesinde. Bu arada benim de aklımda vardı uğramak kendilerine benzer nedenlerle. Tüfeğim her ne kadar forumdaki bir arkadaşın envanterinde olsa da Smile İş güç yüzünden gelemedim İstanbul'a.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
hunter 12
ben de winchester defender high capacity olan 7+1 pompalı modelini çok beğendim. büyük bir ihtimalle bunu tercih edeceğim ama fiyat avantajından dolayı huğlu atrox 7+1 51 cm ile kıyaslayabildim. sizce Huğlu atrox 7+1 ile winchester defender high capacity den hangisi tercih edilmeli?

Alıntı

(22-04-2017, 01:49 AM)BSS demiş ki: ben de winchester defender high capacity olan 7+1 pompalı modelini çok beğendim.   büyük bir ihtimalle bunu tercih edeceğim ama fiyat avantajından dolayı   huğlu atrox 7+1 51 cm  ile kıyaslayabildim. sizce Huğlu atrox 7+1 ile winchester defender high capacity  den hangisi tercih edilmeli?

İyi günler . Aynı soruyu bende forumda sormuştum .Huğlu  süperpoze av tüfekleri haricinde pek tercih edilmiyor. Pompalı tüfekleri ile ilgili de iyi yorumlar yok . Daha doğrusu internette aramama rağmen doğru düzgün bir yorum bile bulamamıştım . Risk almaktansa pek çok kişi tarafından denenmiş ve kalitesi onaylanmış bir tüfeği almayı tercih ettim . Sonuç olarak winchester sxp defender high capacity aldım . 

Bahsettiğim mesajı görmek için tıklayın  . 

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, hunter 12
Sn.BSS buradaki yetkin kişiler elbette daha iyi cevap verir. Huğlu atrox'u bilmiyorum tabi ki. Ama ben uzun süre forumun ilgili bölümlerini okuya okuya keseme göre alt limiti Winchester SXP olarak belirleyip almıştım.
Benim gibi kapitaliniz sınırlıysa alt limiti belirlerken, mekanizma kilitlenmeden sistemin ateşlemeye izin vermeyecek yapıda olmasına ve pompalı mekanizmanın akıcı,hızlı çalışmasına göre değerlendirin derim..Yani kriter sadece fiyat olmasın derim.

Saygılarımla.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hunter 12, BSS
Fuara gidecek dostlardan destek rica ediyoruz: İstanbul Silah belki sesimizi duyar.
Saygılarımla

Alıntı

(22-04-2017, 12:27 PM)GullyFoyle demiş ki: Sn.BSS buradaki yetkin kişiler elbette daha iyi cevap verir. Huğlu atrox'u bilmiyorum tabi ki. Ama ben uzun süre forumun ilgili bölümlerini okuya okuya keseme göre alt limiti Winchester SXP olarak belirleyip almıştım.
Benim gibi kapitaliniz sınırlıysa alt limiti belirlerken, mekanizma kilitlenmeden sistemin ateşlemeye izin vermeyecek yapıda olmasına ve pompalı mekanizmanın akıcı,hızlı çalışmasına göre değerlendirin derim..Yani kriter sadece fiyat olmasın derim.

Saygılarımla.

mekanizma kilitlenmeden sistemin ateşlemeye izin vermeyecek yapıda olması     özelliği benim de tercih sebebim oldu.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi