Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlarımızı emanet edebileceğimiz '' Sanatkar ve Zanaatkar ''silah ustaları..
(11-05-2012, 03:46 AM)sniper77 demiş ki: Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

Ben bu ustaya iki tabancamı krom kaplama yaptırdım, memnun kalmadım. Yalnız verdiğim para da çok yüksek değildi. Bende suçu biraz kendimde aradım. Ucuz etin yahnisi oldu biraz sanırım. Acaba daha fazla ödesem daha iyi bir sonuç çıkarmıydı diye düşündüm. Sonuçta iş işten geçti. Forumdan sormak yerine eşe dosta sorunca böyle oldu.
Selam ve saygılar.

Alıntı

Merhaba,

İzmirde krom kaplatmak için bana önerebileceğiniz, silah ustaları varmı? şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı

Silahın balistik değeri olan parçaları yetkiliere dilekçe vermeden değiştirmeyelim.Fark edilirse kolluk adli makamlara bildirir. Hakkınızda dava açılabilir.Selamlar.

Alıntı

İzmir de önerebileceğiniz bir usta var mı? Av tüfeğime picatinny ray montajı yaptırmak istiyorum.

Alıntı

Sn. OCEANBORN

Konakta bir usta var. Bir arkadaşın tavsiyesiyle gitmiştik.(Bir iki mağaza da oraya yönlendirmişti hatta, tamir/bakım olursa diye). Biz de iki defa uğradık. İlki (2 sene evvel) yivsizler hakkında bazı bilgiler almak içindi. 30-45 dakika civarı yılmadan sorularımıza cevap verip, bilgilendirmişti bizi, çayımızı da içtik hatta. Diğerinde de 2 tüfeğin ufak tefek işleri için gitmiştik. Adını maalesef hatırlamıyorum ustanın, ancak adresi vereyim. Elbette daha tecrübeli arkadaşlar vardır İzmir'den, onlar da yol gösterir sanırım. Dükkanın adı da Tüfekçi hatta.

861 sokak no: 54 Konak / İZMİR (Duru büfenin üstü.)
861 sokağa Kızlarağası'nın o taraftan girin 100 metre sonra sağda Duru büfeyi göreceksiniz yanından giriş var, 1.kata çıkın göreceksiniz.

Alıntı

(13-08-2016, 02:38 PM)GullyFoyle demiş ki: Sn. OCEANBORN

Konakta bir usta var. Bir arkadaşın tavsiyesiyle gitmiştik.(Bir iki mağaza da oraya yönlendirmişti hatta, tamir/bakım olursa diye). Biz de iki defa uğradık. İlki (2 sene evvel) yivsizler hakkında bazı bilgiler almak içindi. 30-45 dakika civarı yılmadan sorularımıza cevap verip, bilgilendirmişti bizi, çayımızı da içtik hatta. Diğerinde de 2 tüfeğin ufak tefek işleri için gitmiştik. Adını maalesef hatırlamıyorum ustanın, ancak adresi vereyim. Elbette daha tecrübeli arkadaşlar vardır İzmir'den, onlar da yol gösterir sanırım. Dükkanın adı da Tüfekçi hatta.

861 sokak no: 54 Konak / İZMİR (Duru büfenin üstü.)
861 sokağa Kızlarağası'nın o taraftan girin 100 metre sonra sağda Duru büfeyi göreceksiniz yanından giriş var, 1.kata çıkın göreceksiniz.

Sn.GullyFoyle
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz. Gerçi dayanamayıp tüfeği evde delip montaja başladım Big Grin ama olsun yine de en kısa sürede gider bakarım.

Alıntı

15 yıldan beri sahip olduğum ikinci silahım S&W Model 622 tabancamı geçen ay Ankara'da boyaması için ismini vermek istemediğim ünlü bir ustaya teslim ettim. Güzel bir boyama yapıldı yalnız yıllardır tutukluk yapmayan silah o günden beri her atıştan sonra boş kovanı dışarı çıkarmıyor. Parmağımla atım yatağından yani namludan boş kovanı tahliye ediyorum.. Aynı ustaya tekrar götürdüm bir kaç gün sonra düzeldi diye geri aldım fakat aynı sorun devam ediyor. Ankara'da tavsiye edeceğiniz iyi bir usta var mı?

Saygılarımla.

Alıntı

(11-10-2017, 09:30 PM)Tattooist demiş ki: 15 yıldan beri sahip olduğum ikinci silahım S&W Model 622 tabancamı geçen ay Ankara'da boyaması için ismini vermek istemediğim ünlü bir ustaya teslim ettim. Güzel bir boyama yapıldı yalnız yıllardır tutukluk yapmayan silah o günden beri her atıştan sonra boş kovanı dışarı çıkarmıyor. Parmağımla atım yatağından yani namludan boş kovanı tahliye ediyorum.. Aynı ustaya tekrar götürdüm bir kaç gün sonra düzeldi diye geri aldım fakat aynı sorun devam ediyor. Ankara'da tavsiye edeceğiniz iyi bir usta var mı?

Saygılarımla.

Sayın Tattooist,

Öncelikle geçmiş olsun. Umarın sorununuz en kısa zamanda hallolur.

Tattooist :
Ankara'da boyaması için ismini vermek istemediğim ünlü bir ustaya teslim ettim.

İsim vermeme sebebiniz nedir?  Eğer dediğiniz kadar ünlüyse bir ihtimal aynı usta tavsiyesiyle karşılaşabilirsiniz.

Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Vefasiz, wubıh
Tırnak (extractor / çıkarıcı) yayı muhtemelen deforme edilmiştir, bir ihtimal başka yay takılmıştır.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
alpi, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi