Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlarımızı emanet edebileceğimiz '' Sanatkar ve Zanaatkar ''silah ustaları..
İstanbul 216 yakasında tabanca, tüfek ve dipçik işleri ustaları Apdurrahman ve Rafet ustalar.
DOĞU KARADENİZ SİLAH TAMİRHANESİ
Bağdat Caddesi 457/152 Maltepe Kapalı Çarşısı Maltepe
0216 3057577 0542 3353267

Alıntı

Av tüfeğimin namlusunu boyatmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir zanaatkar var mı?

Alıntı

(07-07-2013, 01:03 AM)kalender demiş ki: Av tüfeğimin namlusunu boyatmak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir zanaatkar var mı?

Tüfeğiniz yerli ise en iyi çözüm fabrikasına göndermektir. Birçok silah tamircisinin tüfek namlusu boyama/ kaplamaya elverişli teçhizatı yoktur. Zaten onlar da dışarıda yaptırırlar.

Alıntı

(07-07-2013, 08:18 PM)ORTAÇ demiş ki: Tüfeğiniz yerli ise en iyi çözüm fabrikasına göndermektir. Birçok silah tamircisinin tüfek namlusu boyama/ kaplamaya elverişli teçhizatı yoktur. Zaten onlar da dışarıda yaptırırlar.

Tüfeğim Italya'nin Üzümlü'sü Brescia'da Daffini biraderlerin imalatı 38 yaşında bir tüfek. Bir av bayii tüfeğimi Üzümlü'ye, tanıdıkları bir silah atölyesine yollamayı teklif etti ama ne derece güvenilir bir atölye bilemiyorum..

Alıntı

SEMA SİLAH SAMİ USTA
Büyük Demirciler İçi Kız Meslek Lisesi Arkası
0530-435-7437

AFYONKARAHİSAR

Alıntı

(07-07-2013, 09:31 PM)kalender demiş ki:
(07-07-2013, 08:18 PM)ORTAÇ demiş ki: Tüfeğiniz yerli ise en iyi çözüm fabrikasına göndermektir. Birçok silah tamircisinin tüfek namlusu boyama/ kaplamaya elverişli teçhizatı yoktur. Zaten onlar da dışarıda yaptırırlar.

Tüfeğim Italya'nin Üzümlü'sü Brescia'da Daffini biraderlerin imalatı 38 yaşında bir tüfek. Bir av bayii tüfeğimi Üzümlü'ye, tanıdıkları bir silah atölyesine yollamayı teklif etti ama ne derece güvenilir bir atölye bilemiyorum..
Elinizde böyle bir değer varsa, bana kalırsa olduğu gibi saklayıp, değerini koruyun.

Alıntı

Soba borusu Astra'yi gecikmeli de olsa bakıma aldırmak istiyorum, İstanbul Avrupa yakasında usta telefonu ve önerisine ihtiyacım var. Boyama ve aksamların temizlenmesi gerekli.

Alıntı

Mecidiyeköy'deki Dursun Usta'nın bilgilerine ulaştım, teşekkürler.

Alıntı

Dursun Usta'nın ellerine emanet ettiğimiz Astra Mod 800, temiz bir şekilde geri döndü. Dursun Usta, silahı temiz bir şekilde boyadı, uzun yıllardır bakım görmemiş silahı, iyi bir duruma getirdi. Silahın ilk başta hiç boyanmaması gerekiyordu fakat aile büyüğümüz boyutmıştı, sonra da hidrolik vs ile temas eden silah yüzeyi kötü bir görünümdeydi. Silahın bakım öncesi ve sonrası fotograflarını paylaşıyorum.

Dursun usta'nın meseleye el atmadan önceki hali..

[Resim: astra003_zps08780db2.jpg]

[Resim: astra004_zpsd8d212ca.jpg]

[Resim: astra005_zps7e2d8502.jpg]

[Resim: astra006_zps021b686a.jpg]

Bakım sonrası

[Resim: astra007_zps2f46b51f.jpg]

[Resim: astra008_zps95f1cd3e.jpg]

[Resim: astra009_zpsbb172628.jpg]

[Resim: astra011_zps3aa35121.jpg]

Alıntı

Önlecikle sayın forum üyelerimize iyi forumlar.

Bir tane Çek Vzor50 7,65 tabancamız, 3 tane mermi attıktan sonra tetik boşa düşüyor. Şarjörü çıkarıp taktıktan ya da patlamayan mermiyi çıkarınca tekrar bir 3 tane mermi daha atabiliyoruz. Patlamayan mermiyi tekrar atabiliyoruz.

Acaba GAZİANTEP' de bu silahı yaptırabileceğim zanaatkar bir usta var mıdır?

Ve tabancanın sorunu nedir?

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi