Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silahlarımızı emanet edebileceğimiz '' Sanatkar ve Zanaatkar ''silah ustaları..
Değerli forum üyeleri ve sevgili ziyaretçi dostlar. Malumunuz yurdumuzda '' silah ustası '' sıfatı adı altında geçinen binlerce kasap vatandaşımız bulunmaktadır. Bu '' Ustayım '' diye geçinen kasap arkadaşların mahfettiği binlerce sanat eseri ise her geçen gün sosyal medya-internet aracılığı ile gerek forumumuzda gerekse internette boy göstermektedir. Bu tip kasap arkadaşlar ilk başta silahınızı kusursuz bir şekilde yenileyeceği veya arıza tespitini yapıp silahınızın arızasını gidereceğinden bahsedip tabancanın anasını ağlatacak dereceye getirdikten sonrada pişkin pişkin '' Efendim bu bizim hatamız değil, silahın hatası..'' diye geçiştirmeye çalışmaktadırlar....

Bizim buradaki amacımız bir nebze olsun siz değerli vatandaşlarımızı elimizden geldiğince yönlendirmek ve yurdumuzdaki güzide, sanatkar ve zanaatkar ustalarımızla buluşturmaktır. Bizler sadece silahseveriz, bunu unutmayınız. Kesinlikle ve kesinlikle önerilerimizde reklam içeren veya çıkar amaçlı bir yönlendirme yoktur ve olamaz. Söylediğim gibi, bizler Türkiye Cumhuriyeti' nde yaşayan bilinçli silahseverleriz. Ve tek istediğimiz silahlarınız bir gün bakım-onarım istediğinde yanlış ellere gitmemesi ve mahfolmamasıdır.

Değerli forumdaşlarım, ben kendi adıma memnun kaldığım, gerçekten sanatkar ve bir o kadar da beyfendi ustalarımın isimlerini ve adreslerini paylaşıyorum. Sizlerin de paylaşımlarını bekliyorum.

Göktuğ Silah Atölyesi-Ayhan TOSUN
Tlf: 0532 698 62 61
Karatay/KONYA

Silahşör Av Bayii-Bünyamin YAVUZ
Tlf: 0533 341 64 64
Tandoğan/ANKARA

Kozluoğlu Silahçılık-Mustafa KOZLUOĞLU
Tlf: 0532 624 21 37
BALIKESİR

Blaster Av Bayii-Dursun KELEŞ
Tlf:0533 690 49 39
Mecidiyeköy/İST.

Aklıma gelenler şimdilik bu kadar,değerli paylaşımlarınızı bekliyorum Sayın üyeler.

Saygılarımla...

Alıntı

Sn.Yıldız37, elinize sağlık çok faydalı bir bölüm oldu bence.
Teşekkür ederim size.

Alıntı

(21-04-2012, 08:50 AM)YILDIZ37 demiş ki: Bizim buradaki amacımız bir nebze olsun siz değerli vatandaşlarımızı elimizden geldiğince yönlendirmek ve yurdumuzdaki güzide, sanatkar ve zanaatkar ustalarımızla buluşturmaktır. Bizler sadece silahseveriz, bunu unutmayınız. Kesinlikle ve kesinlikle önerilerimizde reklam içeren veya çıkar amaçlı bir yönlendirme yoktur ve olamaz.

Ellerine sağlık, gerçekten çok ihtiyaç duyulan bir paylaşım...

+1

Alıntı

Afiyet olsun efendim,saygılar bizden.Hörrmettler.

Alıntı

Çok teşekkürler faydalı bir paylaşım olmuş.

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=8643

Aynı düşüncelerle şöyle bir konu açmıştım belki birleştirilebilir.

Alıntı

Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

Alıntı

(11-05-2012, 03:46 AM)sniper77 demiş ki: Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...uk+i%C5%9F

Alıntı

Yorumsuz......

Alıntı

(11-05-2012, 03:46 AM)sniper77 demiş ki: Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

Aslında yazılacak çok şey var Sn.Yıldız37 ama bende size katılıp sadece YORUMSUZ demekle yetinsem daha iyi olacak galiba.Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi