Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helmet Cam-FPS Çatışma Görüntüleri
https://www.liveleak.com/view?i=a20_1515554351

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Vefasiz
ABD askerleri vs IS, bu kez Lone survivor gibi değil destek falan gelmiyor. Silinmeden izleyin...

Alıntı

Bu şekilde salt propaganda yapan videoları yaymak, yayınlayan teröristlere dolaylı yoldan yardımcı olmaktır.
Maalesef bu konunun amacını aştığı görüşündeyim.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Sabri, lenduha
Beğenmiyorsanız Lone Survivor'u izleyin. "Külli nefsin zâikatü'l-mevt" bunun propagandalık bir yanı yok sizin de başınıza gelecek safınız belli olsun.

(05-03-2018, 12:26 AM)Rangeman demiş ki: Bu şekilde salt propaganda yapan videoları yaymak, yayınlayan teröristlere dolaylı yoldan yardımcı olmaktır.
Maalesef bu konunun amacını aştığı görüşündeyim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan
Silinmiş, izlemek isterdim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
karabasan
Videoyu silinmezden önce izledim, paylaşım için teşekkürler ancak halime şükretmek dışında bir kazanım olmadı.

Video, zil-zurna DAEŞ propagandası idi ve öldürdükleri ABD askerine yerde onlarca kez daha ateş ettiler, sonra da videoya çekip yayınladılar. Savaşın bile onuru olur diyeceğim ama ne bu batı yamyamlarından ne de bu ortadoğu haramilerinden beklenecek şey değil. Ha, bir de bunu yaparken arka fona Enbiya Suresini koymuş imansızlar.

İlk aklıma gelen şekilde "dinsizin hakkından imansız geldi" demeyeceğim. "Yesinler birbirlerini ete para vermesinler" de demeyeceğim. Şükür ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti hem bu iki Allahın belası ile, hem de maşaları ile mücadele eden tek Devlet.

Allah bu videoda yer alanların safından korusun.

Saygılarımla.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
Hakan_, tirendaz, Carbon12, blacksea, Haritacı1461, demirci57, mimaslan, sparus
Videonun sessiz versiyonu sofrep tarafından yayınlanmış sadece personelin yüzü kapatılmış.Amerikan CBS kanalı da video görüntülerinden bir kolaj yapıp bir haber yapmışlar.

Video zaten personelin kamerasına ait.Videoyu çeken personel ama hedef küçültmek için kaçarken sıçrama yapar gibi yere düşüyor veya vuruluyor ama son düşmesinde kalkamıyor ve neden sonra gelen bir kafasına bir kaç el ateş ediyor.Gözlüğü filan parçalanıyor ama sıkan sanki kamerayı görmemiş gibi.Video sonunda sol tarafta ciddi bir kan sızıntısı beliriyor.Gerçekten rahatsız edici olan kısmı bana göre.

Olay ekimde yaşanmış militan kamerayı aldıysa ya da sd kartı neden hemen yayınlamadı.Yeşil bereli olan üç askerle sanırım time angaje olan sıhhıyeci bir başka askerin cesedi bulundu.Son asker bir kaç mil ötede elleri bağlı bulunmuş.O da bir iki gün sonra bulundu.Eğer kamera ve görüntüler sağ salim ABD hükümetinin eline geçtiyse bu görüntüler neden ortaya çıkıyor.

Tamda Amerika dört bir koldan Suriye özelinde DAEŞ ölmedi kalbimizde yaşıyor mesajı veriyor.Siz onun vekillerine ona biat eden örgütleri bilmezsiniz diyorlar.

SOFREP yayını.İzlemek herkesin kendi sorumluluğundadır.

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
Carbon12, Gazanfer, usame, 1905sss, Haritacı1461, sem, sparus
Başka bir yerde izlemiştim bu videoyu.
Dikkatimi çeken tek şey, anında adamların ayaklarındaki botlarını almış olmaları oldu ve kandan daha fazla bundan rahatsız oldum.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
mimaslan
(05-03-2018, 05:49 PM)madenci08 demiş ki: Videonun sessiz versiyonu sofrep tarafından yayınlanmış sadece personelin yüzü kapatılmış.Amerikan CBS kanalı da video görüntülerinden bir kolaj yapıp bir haber yapmışlar.

Video zaten personelin kamerasına ait.Videoyu çeken personel ama hedef küçültmek için kaçarken sıçrama yapar gibi yere düşüyor veya vuruluyor ama son düşmesinde kalkamıyor ve neden sonra gelen bir kafasına bir kaç el ateş ediyor.Gözlüğü filan parçalanıyor ama sıkan sanki kamerayı görmemiş gibi.Video sonunda sol tarafta ciddi bir kan sızıntısı beliriyor.Gerçekten rahatsız edici olan kısmı bana göre.

Olay ekimde yaşanmış militan kamerayı aldıysa ya da sd kartı neden hemen yayınlamadı.Yeşil bereli olan üç askerle sanırım time angaje olan sıhhıyeci bir başka askerin cesedi bulundu.Son asker bir kaç mil ötede elleri bağlı bulunmuş.O da bir iki gün sonra bulundu.Eğer kamera ve görüntüler sağ salim ABD hükümetinin eline geçtiyse bu görüntüler neden ortaya çıkıyor.

Tamda Amerika dört bir koldan Suriye özelinde DAEŞ ölmedi kalbimizde yaşıyor mesajı veriyor.Siz onun vekillerine ona biat eden örgütleri bilmezsiniz diyorlar.

SOFREP yayını.İzlemek herkesin kendi sorumluluğundadır.

Sonu çok acı...

Alıntı

Ben iki taraf için de aynı şeyi düşünüyorum. Allah bu zalim topluluklardan bizi muhafaza etsin.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sem

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi