Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helmet Cam-FPS Çatışma Görüntüleri

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ozturkee
Sn.m16a2,
Dedim size gidelim Ronin'e diye dinletemedim. Ondan sonra böyle uyku tutmaz geceleri Big Grin
Saygılarımla,
TT

Alıntı

Yok ya böyle iyi.Medal Of Honor,Call of Duty nin modern versiyonlarını oynayarak kendimi tatmin ediyorum.En azından load last point yapabiliyorsun,gerçek hayatta hemen game over.Smile

Alıntı

Videoları izleyince gerildim, aklıma Far Cry2 de gece operasyonları yaparken oğlum odada ses yapınca "şşş" dediğim geldi, 1 dakika sonra yaptığımın farkına varmıştım..Traji komik.

Senelerce Vietnam'da savaştılar sonra filmlerini video oyunlarını sattılar, 1. Körfez hakeza, Şimdi ise Iraq ve Afganistan..Güney Amerikada'ki operasyonlarını saymıyorum bile.

Nasıl bir Dünya'ları var, kim bunlar ? Sad

Alıntı

Teröristlerin kamerasından çatışma anı.Dünyanın her tarafına özellikle petrol ülkelerine demokrasi adı altında kan ve göz yaşı götürüyorlar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Son Akıncı
Üç ay sonra askere gidecek birisi olarak, izlerken biraz gerildiğimi itiraf edeyim.Vatana,millete hayrım dokunur inşallah.Allah utandırmasın.

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Gravis_Pro
Bir " arap ve yag " meselesi vardir. Adamlar muhimmati bol bulunca nerelere atsak diye dusunup cikiyorlar yola. Allah'in izniyle bir gun karsilarina oyle bir tokat cikar ki o zaman akillari basina gelir.

Alıntı

Sanki hiç görerek atış yapmıyorlarmış gibime geldi.

Alıntı

(19-04-2012, 05:40 PM)sauerist demiş ki: Nasıl bir Dünya'ları var, kim bunlar ? Sad

Herşeyi $ için yapan, katil sürüsü.

Alıntı

Bin mermi attılar Afgan'ın sesini kesemediler. Bunlardan bir cacık olmaz kanaatindeyim. Sn. Bozkurtcml 'nin dediği gibi bu kasaplar yağı bol bulmuş. Ayrıca Şerefsizlerin azındanda küfür eksik olmuyor. Sanki istila altında olan onlarmış gibi. Ne işiniz vardı orada ?
Adamların sokaklarına bakın.. Yazık adamlara birde bu adilerle uğraşıyorlar! Demokrasiye gelmeyenlere onlar demokrasiyi götürüyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ali Timsah

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi