Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli tabanca mecburiyeti olsa, tercihiniz ne olur?
Canik 55 Stingray c alırdım.

Alıntı

(18-04-2012, 09:38 PM)ihtiyar demiş ki: Bu arada Tisaş M16 tercih etmiştim..İllaki yerli ise yine aynı marka aynı model derim.
Saygılar

Stoeger'in dışında tabii. Stoeger'i yerliden saymıyorum. Çünkü; 25.000 (fabrika verilerine göre) niree 250.000 nire. Smile

Alıntı

Canik55 Dolphin komple çelik. Yakından inceledim hoşuma gitti.
Resimdeki kadar çirkin değil.

Alıntı

(19-04-2012, 11:27 AM)Shotgun demiş ki: Canik55 Dolphin komple çelik. Yakından inceledim hoşuma gitti.
Resimdeki kadar çirkin değil.

İncelemeden kastınız nedir Sn.Shotgun? Malzeme kalitesi, işlem izleri, toleransları, ergonomi konusunda fikriniz nedir? Canik silahlarını hiç kullanmadım da Standard modeli dışındakiler hakkında bir bilgim yok.
Saygılarımla,
TT

Alıntı

O kadar parayı yerliye bağlamayıp bir adet Zigana Fatih 13 alırdım. 690 tl.

Alıntı

Benim tercihim Zigana ST-Travmatik olurdu..
Saygılar

Alıntı

En çok sorun çıkartan hangisi ise onu alırdım. Sağ kalırsam verirdim mahkemeye, 2 sene sonunda ürün bedeli, avans faizi ve tazminatla gider glock yada walther alırdım.

Allahın sevgili kuluyuz da şaşırıp, dolaşıp doğru yolu buluyoruz.. Şaka bir yana can güvenliğiniz için alacaksanız, bilinen, kendini ispatlamış marka ve platformların haricinde almayın. Hasmınıza şans vermeyin.. Maksat atış yapmak ise ona bir şey diyemem, siz bilirsiniz.

Alıntı

Abd'ye yada Almanya'ya taşınır ordan yerli bir silah almayı düşünürdüm. Big Grin Big Grin

Alıntı

İki seçeneğim var,eğer konu 45 cal ise Zig M1911 SS,yok 9 mm ise Girsan MC 25.Ama ben Cz 75B,S&W 65-5 ve Walther Ppk kardeşlerimle çooook mutluyum.

Alıntı

(19-04-2012, 12:47 PM)Avcı41 demiş ki: Abd'ye yada Almanya'ya taşınır ordan yerli bir silah almayı düşünürdüm. Big Grin Big Grin

Big Grin +1.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 5 Ziyaretçi