Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yerli tabanca mecburiyeti olsa, tercihiniz ne olur?
Günün birinde gerçekten olmuştu, Sarsılmaz Kama tercih etmiştim. Yine olsaydı yine Sarsılmaz tercih ederdim. Ama -çelik olmak kaydıyla- daha rahat taşınabilecek bir modelini... Mesela Hançer gibi...

Alıntı

Yerli olarak kabul ederseniz: Stoeger Cougar

Alıntı

(18-04-2012, 09:13 PM)harun demiş ki: Yerli olarak kabul ederseniz: Stoeger Cougar

+1

Sn.Zucchero'nun Cougar'ını İstanbul Buluşması'nda deneme imkanı bulmuştum kısacık da olsa. Tetiği Beretta 92FS'in tetiği gibiydi, benim elimde bile de isabetliydi oldukça. Fakat ben FL modelini alırdım taşıma açısından rahatlığını göz önüne alarak.

Selamlar.

Alıntı

Tisaş Zig M1911
Bu modelin 357 sig kalibresi olsa dahada iyi olurdu sanırım.

Alıntı

Geçenlerde gittiğim poligonun envanterindeki yerli silahların hikayelerini dinleyince depresyona girdim Smile Anladığım kadarıyla çeşitli yerli markalardan oluşan envanterdeki silahların hiçbirinin birbirinden belirgin bir şekilde farkı olmayıp, hepsi sürprizlerle doluydu.
Maddiyat yüzünden elediğim Stoger'in ise diğerlerinden çok farklı olduğunu, toplamda 250 bin mermi ateşlediğini öğrendim ve hep görünüşünü dert ettiğim silahın gayet yakışıklı olduğunu anladım. İşin acıklı tarafı, Stoeger'in taksit yapmaya başlamış olduğunu da geçenlerde burada bir arkadaş paylaşmıştı. Bu arada işler biraz canlanınca aceleci davrandığım daha bir belirginleşti. Bir musibet bin nasihatten iyidir.Smile (Benim gibi aceleci arkadaşlara gelsin..)
Bu arada Tisaş M16 tercih etmiştim..İllaki yerli ise yine aynı marka aynı model derim.
Saygılar

Alıntı

Bende Stoeger Cougar alırdım.

Alıntı

Ben aldım zaten, ama kugırın eşşek kulaklarını kırpmak şartı ile...

Alıntı

Taşıyamayacağım silahı almazdım,o yüzden sanırım Fatih 13 seçerdim. Hollowpoint 7.65 bulunur mu acep Smile

Alıntı

Kaptırmaz alan yok sanırım. Smile

Alıntı

(18-04-2012, 11:08 PM)baris demiş ki: Ben aldım zaten, ama kugırın eşşek kulaklarını kırpmak şartı ile...

Sn. barış , bir ara Ankara'da olduğunuz da benim eşşeğinde kulaklarını kessek mi ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi