Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kırma Revolver...
valla acıdım ya paşaya bu silahların hatırına affedelim ama laylonculuğu bırakmak şartıyla...

Alıntı

ha öyle bıraktım demekle olmuyor, istanbulun eski hamamlarından bi7 tanesinde bir moderatör ve 4 üyenin gözetiminde 7 şer tas su dökünerek yıkanacak ve 7 ayrı camide 7 defa tövbe edecek...

Alıntı

melihaga demiş ki:ha öyle bıraktım demekle olmuyor, istanbulun eski hamamlarından bi7 tanesinde bir moderatör ve 4 üyenin gözetiminde 7 şer tas su dökünerek yıkanacak ve 7 ayrı camide 7 defa tövbe edecek...

Muhahahaha...Ağam ilahi nereden buluyorsun bu lafları vallahi çenem ağrıdı gülmekten bu akşam...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Üstadım en güdük modeli beğendiniz siz de hani..Özellikle küheylan boynunu andıran kabza sonrası çizgi, ancak uzun namlu ile birlikte gereken akıcılığı sağlıyor bence..En az 6.5 inçlik olanı olmalı. hehe..

Yav vallahi billahi tövbe bir daha ekmeği bile kağıda sardırıp alacağım bakkal hacı emmiden..Diş fırçamı atıp, misvak alacağım..

Alıntı

ekeke demiş ki:
melihaga demiş ki:ha öyle bıraktım demekle olmuyor, istanbulun eski hamamlarından bi7 tanesinde bir moderatör ve 4 üyenin gözetiminde 7 şer tas su dökünerek yıkanacak ve 7 ayrı camide 7 defa tövbe edecek...

Muhahahaha...Ağam ilahi nereden buluyorsun bu lafları vallahi çenem ağrıdı gülmekten bu akşam...Big Grin Big Grin Big Grin

paşanın laylonculuk merakı bizi bu hale soktu işte.

Allah her daim hepimizi güldürsün...

Alıntı

melihaga demiş ki:
ekeke demiş ki:

paşanın laylonculuk merakı bizi bu hale soktu işte.

Allah her daim hepimizi güldürsün...

Aman amin diyelim...Big Grin

nurikilligil demiş ki:Yav vallahi billahi tövbe bir daha ekmeği bile kağıda sardırıp alacağım bakkal hacı emmiden..Diş fırçamı atıp, misvak alacağım..

Hahahahaha...Big Grin
Yaa dedik sana Paşam...
"Emin misin, bataryalar sağlam mı, barut kuru mu" diye dinlemedin...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

''ha öyle bıraktım demekle olmuyor, istanbulun eski hamamlarından bi7 tanesinde bir moderatör ve 4 üyenin gözetiminde 7 şer tas su dökünerek yıkanacak ve 7 ayrı camide 7 defa tövbe edecek... ''

''ha öyle bıraktım demekle olmuyor, istanbulun eski poligonlarından bir tanesinde bir moderatör ve 4 üyenin gözetiminde 7 metreden 7 şer 357 atışı yapınarak 7 cm de toplanacak ve 7 ayrı ormanda 7 defa Jandarmadan gizli boş bira şişesi kırılacak... ''

Yav bence böyle olmalı, suç ve cezada orantılılık prensibi gereği..

Alıntı

[Resim: 24504677.jpg]

[Resim: 11690047.jpg]

[Resim: 12435384.jpg]

[Resim: 32780951.jpg]

Alıntı

35 yıl önce bende de bir kırma smith wesson vardı. 9.26 çapta mermilerini bulmak o zamanlar bile imkansız gibiydi, şimdi hepten imkansızdır. 12 eylül döneminde söküp, her parçasını ayrı bir yere atmak sureti ile elden çıkartmıştım. halbuki sadece aile yadigarı olarak evde bulunduruyordum.

Alıntı

Rahmetli dedem , 10-13 yaşındaydım.80 ler zamanında toprak altına gömdüğü babasından kalma böyle bir toplu çıkartmıştı hayal meyal hatılıyorum sonra gören olur diye tekrar gidip saklamıştı.O tabancayı nereye sakladığını hala bulamadım.Paslı maslı birşeydi.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi