Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayakkabı seçimi .
Bu niye bu kadar pahalı arkadaş Big Grin
https://urun.gittigidiyor.com/spor-outdo...818-2357-0

Alıntı

Merhaba herkese
Bot almak istiyorum.Ama döviz kurundaki artıştan dolayı ithal markların yanına yaklaşılmıyor.Yerli firmalara bakarken Vogel markası dikkatimi çekti.Aramızda vogel marka bot kullanan var mı ? Kullanan varsa; Olumlu olumsuz  düşüncelerini yazabilir mi ?

Alıntı

(10-09-2020, 01:14 PM)maho07 demiş ki: Merhaba herkese
Bot almak istiyorum.Ama döviz kurundaki artıştan dolayı ithal markların yanına yaklaşılmıyor.Yerli firmalara bakarken Vogel markası dikkatimi çekti.Aramızda vogel marka bot kullanan var mı ? Kullanan varsa; Olumlu olumsuz  düşüncelerini yazabilir mi ?

vogel kullanan arkadaşlarım var, bir kaç ay içinde siyah olan botlarının rengi soldu. Tabii ki boya ve bakımlarına özen gösterdiklerini düşünmüyorum. Sprey boya ile çözülemeyecek sorun değil gibi. lowa replikalası olarak bir de vaneda marka var onu da inceleyip öyle karar vermenizi tavsiye ederim. Özellikle renk ve tasarım olarak dikkat çekici modelleri var.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
maho07, ERDAL
yds baktınız mı? Eskiden f/p ürünü olarak tavsiye edilirdi. Fiyatlar uçmadı ise hala iyi alternatif

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Shepherd
Örs-el ve vaneda markalarını kullanan var mı aramızda? Özellikle örsel uygun fiyatlı geldi orduya satış yapıyor 1-2 sitede de satış yaptığını gördüm ama gidip deneyebileceğim mağaza yok. Ayak kalıpları nasıldır acaba 1 numara büyük mü sipariş etmek lazım

Alıntı

Merhaba benimde sorum;
Günlük hayatta giyilcek kışlık su ve kardan etkilenmeyecek, arazi veya outdoor faaliyetinde olmayacak uygun fiyatlı ayakkabı bot tavsiyeai

Alıntı

Fiyat sınırınız ne bilmiyorum ama adidas ve salomoonun ayakkabılarına bakmanızı tavsiye ederim.
Ben bir adet adidas gtxi 700 tl ye, salomoon gore-texli modelini 800 tl ye aldım.
Biraz daha düşük fiyatlarda isterseniz ydsnin siyah
günlük goretex ayakkabıları var. Ben anti statik ve ayakkabı fazlalığından almadım ama incelediğim kadarıyla güzel bir ayakkabı.

Gore tex fani olarak goretex olmayan outdoor ayakkabı almıyorum. Diğer su geçirmez astarlı ayakkabılar nasıldır ne kadar güvenilirdir pek bilmiyorum.
Bu yüzden fiyatı biraz daha düşürmek isterseniz outdoor bloglarina bakmanızı tavsiye ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
byfortius

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi