Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayakkabı seçimi .
(28-10-2017, 11:07 PM)kararsız demiş ki:
(28-10-2017, 09:38 AM)Taner Kızılkale demiş ki: Bozkurt IŞIKLI bey:

Bir bot almak istiyorum ve bunu yaklaşık 11 aydır da araştırarak en doğru ve idealine karar vermeye çalışıyorum ancak bir türlü sonuçlandıramadım. Gerek botlara dair deneyimimsizliğimden gerek bilgisizliğimden olsa gerek ki, hangi markanın hangi ürünü benim beklentilerimi karşılayacağından emin olamadım.

Evvela Lowa markası üzerinde durdum hatta 5 farklı modelini değerlendirdim ve en sonunda ''Phonix Gtx Mid Trekking'' modeline meylettim ancak satıcısı, ''kaymamazlık ve ısı yalıtımı'' hakkında tatmin etmez dedi.
Merrell'in kaymaz taban modeli var, ona yöneldim ''Kaymaz Taban Moab Fst Ice+Termo'' ve ürün 3 yöneden de benim aradığım üründü ancak tabanındaki, kaymaz sağlayan özel yapışkanımsı katmanın bir süre sonra eriyip ok olduğu ve haliyle müthiş bir kayağa dönüştüğünü söyleyen bir müşteri yorumu okudum. Buna ilave olarak Merrell'in GTX olan diğer bir ürünü ''Moab Fst Mid GTX'' modelini de inceledim ancak sizden yardım almak istiyorum.

Bingöl merkezde yaşıyorum ve buaralar Aralık ile Mart süresinde 4 aydan az olmamak kaydıyla hem yoğun kar hem de Nisan'a kadar erimeyen ve temizlenmeyen buzlu zeminle geçiyor yani alacağım ürün;
Hem ısı yalıtımlı,
Hem kaymaz,
Hem de hafif (azami 1 kg) olsun istiyorum.

Fiyat olarak üst sınırım 650-700 lira olabilir; spor giyiniyorum yani kotun altında sırıtmasın istiyorum.
Lowa, Merrell, Meindl ve Asolo markalarından önerebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Sn. Taner Bey , 

Lowa markası aslında köklü bir dağ ayakkabısı üreticisi , son zamanlarda şu an piyasada gördüğümüz HAFİF ayakkabıları üretir oldu . 

https://www.lowaboots.com/mens/backpacking

Linkde gördüğünüz modellerden herhangi biri işinizi rahatlıkla görür .

Asolo da 

http://www.kutupayisi.com/Asolo-Tribe-Go...33935.html

Maindl de 

http://www.meindl.co.uk/products/bhutan-mfs

Dikkat ederseniz az dikişli , deri ve sert tabanlı ayakkabılar tavsiye ettim . 

Ben olsam bunlardan birini yada benzerini alırdım . 

Saygılar . 

Bozkurt IŞIKLI .

Yanıtınız için müteşekkirim.
Lowa ve Meindl, tasarımlarının estetik olması nedeniyle ilk tercihlerim ancak ülke sınırlarında satışının olmadığını gördüm; bunları nasıl temin edebilirim ki?

Sert tabanlı olanlar ve 4/1 ya da 4/2 tabanlı ürünleri, şehiriçi kullanım için önerir misiniz?

Alıntı

Değerli arkadaslar
Zamberlan marka ayakabilarin ülkemiz ana dağıtıcısını bulamadım .
Konu ile ilgili bilgisi olan varsa sevinirim.
Saygılarımla .

Alıntı

(30-10-2017, 04:18 PM)Taner Kızılkale demiş ki: Yanıtınız için müteşekkirim.
Lowa ve Meindl, tasarımlarının estetik olması nedeniyle ilk tercihlerim ancak ülke sınırlarında satışının olmadığını gördüm; bunları nasıl temin edebilirim ki?

Sert tabanlı olanlar ve 4/1 ya da 4/2 tabanlı ürünleri, şehiriçi kullanım için önerir misiniz?

Meydan kamp sitesinde Lowa satışı var, şu ara 15% indirimli...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Taner Kızılkale

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi