Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayakkabı seçimi .
Bu ayakkabı hakkında malumatı olan varsa  beklemekteyimSmile

http://www.salomon.com/us/product/x-ultr...cle=366996

[Resim: L36902400-ZE6_1_large.jpg]

Alıntı

Bulunduğum şehirde Lowa olmadığı için alamadım, YDS botlar biraz ağır geldi ben yine Salomon aldım.

[Resim: 9bC-IDYKVlw.jpg]

[Resim: L5nfBYBPim8.jpg]

Alıntı
10 üye teşekkür etti:
kararsız, asuspc, 1905sss, ugurucar57, S@riyerli, tekoglu, Mutluay, heisenberg, sem, ismicey
Lowa'lar ile tahtalı dağında sabah 4'ten beri çalışıyorum sıfır problem.

[Resim: IMG_6046.jpg]

Alıntı
20 üye teşekkür etti:
1905sss, lupus, fbalun, cnrabt, sem, Yasin06, FRD, heisenberg, Gazanfer, Gravis_Pro, alone61, kararsız, Tonyukuk ÖTUKEN, Cem1964, demasoni, ERDAL, Mutluay, zarif_, ismicey, xeorx
Selamlar,
Üç yıldır Lowa Zephyr Gtx kullanıyorum. Yeni bir tane daha aldım. İçerisindeki Gore tex rengi beyaz acaba düşük kalitede mi getiriyorlar Türkiye'ye diye düşündüm. Ama genede Lowa'dan vazgeçmem. Oldukça sağlam tam olarak fiyat performans ürünü bence.
Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Mutluay
7 ay önce satın aldığım "Salomon Gora tex" ler, sadece İstanbul'da evden işe giderken kullanmama rağmen "yağmur" da su aldı. ( 1 ay önce ) Yani boğaz kısmından falan değil. Uç, parmak kısmından sırılsıklam oldu ayağım. İlk aylarda olması gerektiği gibi çok başarılı idi.

Çok rahat, çok konforlu bir ayakkabı idi. Ama hiç zorlu bile olmayan şartlarda sadece yağmurdan bile su alınca hayal kırıklığına uğradım.

Adrenalin outdoor dan almıştım. 1 ay önce iletişime geçtim. Su aldığını anlattım. Kendilerine göndermemi istediler. Distribütör firma olan Olgarlar spora (spx ) inceleme için yolladılar.

Bugün haber geldi. İnceleme sonucu şikayetim kabul edilmiş. İade mi değişim mi istersiniz dediler. Paramı geri istedim. Sanırım Salomon bir süre kullanmayacağım.

Alıntı
14 üye teşekkür etti:
alone61, heisenberg, sem, Gravis_Pro, kararsız, Yasin06, kaan han, PersonalDefence, lupus, Cem1964, lenduha, ismicey, tirendaz, alpago
Sayın 1905sss,
Geçmiş olsun dilerim. Salomon eski kalite de üretim malesef yapmıyor. Doların yükselişiyle en pahalı Gora-tex satan firma ünvanına sahip görüyorum. Geçenlerde arkadaşım Adidas'ın Gora-tex'lerinden aldı köşeleri çatlayıp açıldı. Sanırım ülkemizde citti oranda spor Gora-tex ayakkabı modeli açığı var. Gene Lowa botlara kaldık.
Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi