Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
Anbarcilar av ve doga sporlari Orhangazi/Bursa
Doga spor , Murat Sivaslı ,Ankara
Eriş av malzemeleri Aydın
Armer av bayii , İstanbul
Komando av İstanbul veya Balıkesir
İşgören silahcilik , İzmir

Yukarida adi gecen firmalarla alışverişim oldu . Hiç bir problem yasamadan gonul rahatligiyla alisveris yapabilecegim firmalardir , tavsiye ederim . Saygilar

Alıntı

Armer.com (İstanbul)
Kargo takibi ile ilgili aradığımda adımı soyadımı söyledikten 5 saniye sonra kargomun nerede olduğunun bilgisini vermeleri işlerini ciddiyetle yaptıklarını anlamamı sağladı.

Komando Av (İstanbul)
Tüfeğimi aldığım firma.Yaşanan problemleri çözme,fabrikadan parça getirtme vb. konularda oldukça hızlı,ilgili ve yardımseverler.Ayrıca Karaköy'deki showroom müthiş.

Alıntı

İşgören av malzemelerinden kapıda ödemeli alışverişim oldu. Siparişten sonraki gün kargo parasının sitede belirtilen miktardan 4 lira fazla olacağını arayıp söylediler. Şahsen bu ilgiden memnun kaldım. Sipariş ettiğim ürün ise sorunsuz bir şekilde geldi.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
1905sss
Merhaba;
İstanbul da olan arkadaşlarımızdan bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Astra av bayiisine işi evi yolu yakın olan var mı? Eğer var ise bir yardıma ihtiyacım var. İletisim için numaram. 0 506 587 31 00

Alıntı

Merhaba Sayın Forum Üyeleri,

İstanbul Mecidiyeköy de bulunan MFG Taktikal ile geçen sene Temmuz ayında tanıştım ve o günden bu güne kendi silahım için 3 kılıf, eş dost için de yanlış hatırlamıyorsam 4-5 kılıf yaptırdım. Hiçbirinde en ufak bir sorun yaşamadım. Sağ olsun hep saygılı ve dostane yaklaştı. Kydex kılıfta çok başarılılar.

Saygılarımla,

Alıntı

(05-12-2017, 07:45 PM)Bertaraf3 demiş ki: Merhaba;
İstanbul da olan arkadaşlarımızdan bir konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Astra av bayiisine işi evi yolu yakın olan var mı?  Eğer var ise bir yardıma ihtiyacım var.  İletisim için numaram.  0 506 587 31 00

Güncel.

Alıntı

Merhaba,benim bu konuda alışverişim olanlar arasında önerebilleceğim aksu av var.aynı şehirde değiliz ama hiç tereddütsüz alışveriş yapıyorum.

Alıntı

www. bozkurtav. com.

Sanaldan yarım düzine kadar siparişim oldu. Paketler düzgün kolilenmiş, ezilmeden çizilmeden geldiler. Hızlı teslimat. 2 gün içinde elime ulaştılar. Kartlarada taksit imkanlarıda var. Zaten diğer üyelerin tavsiyesiyle seçmiştim.Gayet memnun kaldım.

Bu arada merkezi Bursa olan bir firma.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
pasa_7676

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi