Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
https://www.facebook.com/pages/Silah-Tut...2140189465
Bu sayfa, sağdan soldan topladığı silah resimlerine komik rakamlar ekleyip satılığa çıkartıp sahtekarlık yapan bir facebook sayfasıdır. Aman dikkat edin çünkü resimleri sağdan soldan topladıkları için size gelecek silahlar resimlerdekinden farklı kayıtsız, ruhsatsız silahlardır. Ve şunu unutmayınki Türkiyede hiç bir silah alışverişinde adrese teslim olayı yoktur ki bunu yapmak hem alan içim hem zatan için ağır cezalar içerir ki silahın ruhsatsız olduğunu eklersek çok büyük ceza gelir.

Gel gelelim biz sahiplerinden izin alarak veya sahiplerinin bize gönderdiği fotoğraflarıda alarak suç malzemesi yapmaktadırlar ki aralarında kendi şahsi silahlarımızda var. Eğer aranızda, bundan rahatsız olan varsa savcılığa verilecek dilekçede ek dilekçe olarak bize gönderebilirler.

Alıntıdır ; https://www.facebook.com/sadecesilahlar/...ream_ref=1

Alıntı

Ama kendimi bir an Amerika'da falan hissetim. Big Grin

Alıntı

(25-02-2014, 07:10 AM)ErDiNi78 demiş ki: Ama kendimi bir an Amerika'da falan hissetim. Big Grin

Hayırlı olsun, ilk imla hatam (bilerek hatalı yazımlar haricindeki diyebilirim). Yeni fark ettim. Smile

Fakat, mesajın saatine dikkat lütfen. Sabah yazdığım mesajlarda oldukça zorlandığımı hatırlıyorum, gözümden bu kaçmış. Ama baktıkça, gözümü rahatsız ediyordu bir şeyler. Operatör arkadaşlardan mümkünse düzeltmelerini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Alıntı

Forumun reklamlarında yer alan Avfoni sitesinden IMI Defense dış kılıf ve kemer aparatı siparişim aynı gün kargoya verilerek sorunsuzca elime ulaştı. Benim için sorunsuz bir alışveriş oldu Smile

Saygılarımla.

Alıntı

Bugün Armer'e 3 koli fişek bir miktarda Remington fişek siparişi geçtim.
İnternet sayfalarından siparişimi verdim.
Havale ile ödeme seçeneğini seçtim.
Toplam tutarı cep telefonum üzerinden havale etmem site üzerinden havale bildirim formunu göndermem ve siparişiniz onaylandı ve kargoya verildi mesajının gelmesi toplam 21 dakika içinde gerçekleşti.
Bu 21 dakika içinde firma telefonla arayarak istediğim trap fişekleri ile ilgili bir bilgilendirme bile yaptı.
Bugünkü siparişimdeki hız rastlantı değildi aslında.
Daha önce yaptığım 4 alışverişte de aynı sekil de hızlı alışveriş ve hızlı kargo ile karşılaştım.
Site üzerinden kargo bildirim numarasını kontrol ettiğimde bahsettiğim süre sonunda Yurtiçi kargonun ürünü teslim aldığını görebiliyorum.
(önümde bilgisayar açık olmasına karşın cep telefonu üzerinden bankacılık işlemi yaptığımda eft ve havale ücreti ödemiyorum. Koli koli fişek alıyorum ama halen 1.2tl havale ücretindende kaçıyorum. Tongue )

Alıntı

(27-02-2014, 01:13 AM)FireStorm demiş ki: Bugün Armer'e 3 koli fişek bir miktarda Remington fişek siparişi geçtim.
İnternet sayfalarından siparişimi verdim.
Havale ile ödeme seçeneğini seçtim.
Toplam tutarı cep telefonum üzerinden havale etmem site üzerinden havale bildirim formunu göndermem ve siparişiniz onaylandı ve kargoya verildi mesajının gelmesi toplam 21 dakika içinde gerçekleşti.
Bu 21 dakika içinde firma telefonla arayarak istediğim trap fişekleri ile ilgili bir bilgilendirme bile yaptı.
Bugünkü siparişimdeki hız rastlantı değildi aslında.
Daha önce yaptığım 4 alışverişte de aynı sekil de hızlı alışveriş ve hızlı kargo ile karşılaştım.
Site üzerinden kargo bildirim numarasını kontrol ettiğimde bahsettiğim süre sonunda Yurtiçi kargonun ürünü teslim aldığını görebiliyorum.
(önümde bilgisayar açık olmasına karşın cep telefonu üzerinden bankacılık işlemi yaptığımda eft ve havale ücreti ödemiyorum. Koli koli fişek alıyorum ama halen 1.2tl havale ücretindende kaçıyorum. Tongue )
Ne hikmetse bizim bölgeye bakan Yurtiçi kargo bu hızın binde biri kadar olsa Angry
Defalarca ararız. telefonla , appstoreden indirdiğim uygulama üzerinden alım bildirerek, müşteri hizmetlerine alım bildirerek.
Ama yok illaki 2 gün sonra gelirler almaya. en az 45 civarı şikayetim var. ama değişen bir şey yok o cenahta..
Saygılar.

Alıntı

Merhabalar.

Bence Dursun Usta derken düşünmek lazım. Buradan ve Sn.Ortaç Bey' in de videolarından etkilenerek geçtiğimiz hafta Dursun Usta' ya silahımın küçük parçalarını kaplama yapması için teslim ettim. Dört iş günü sonunda silahımın bittiğini, gelip alabileceğimi söyledi. Gittim ki, gitmez olaydım, böyle bayağı bir işçilik hiç görmedim. Kaplama yapılan parçaların dibi kaplanmamıştı. Savunma da mükemmel; Bunu ben yapmadım, Big Grin .

Hemşerimin böyle konuşması ve sonrasında dükkanında benimle hiç ilgilenmemesi doğrusu beni çok üzdü. Hatasını telafi edeceğini söyledi. Benim sinirlendiğim nokta, Dursun Usta beni arıyor, silah hazır alabilirsiniz diyor, sonra hataları gösterince '' Bunu ben yapmadım.'' diyor... Düşünüyorum da, ben de bir ustayım, ürün hazır demek, son nokta benim kalitemdir demek. Buradan şu çıkıyor Dursun Usta sevdiklerine ve arkadaşlarına iyi bir zanaatkar olabilir, ama müşterilerine değil.

Bu mesajı Dursun Usta' yı kötülemek için yazmadım, sadece paylaşımlardan etkilendiğim için sorgulamadan teslim oldum ve beklentilerim zirvedeydi. Sonuçta böyle olunca paylaşmak istedim ki, benim yaşadığımı yaşamayın. Big Grin

Alıntı

Sn.avni

Yapılan işle ilgili fotoğraf paylaşabilirmisiniz. Saygılarımla

Alıntı

Sn.tekoglu

Silahı almadım cumartesi akşamı tekrar gideceğim.İnşallah tekrar bir sorun çıkmaz

Saygılarımla

Alıntı

İsmail Bozkurt

Bozkurt Av Market / Av ve Silah Aksesuar, Av Tüfekleri

Alacamescit mah. Çancılar mah. Osmangazi/ Bursa
Tel:0224 224 9818
Cep: 0533 517 78 57

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
musti267

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi