Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
(25-01-2014, 12:39 PM)panzer32 demiş ki: Bu duyarlı davranışlarından ötürü forum yönetimine teşekkür ederim.Konu madem ki güvenilir firmalar birkaç firmada ben eklemek isterim.Tüfeği alamadağım gün tüfek paramı bir kısmını tedavi edemediğim hastalığım bıçaklara ayırdım.Meydan kamp ve Efe av ticarete uğradım ikisinden de çok memnun kaldım.Ankara'ya gittiğimde Doğa spora uğrarım ve memnunum. Mak savunma da iyidir aldığım puma bıçaklarda yardımcı olurlar. Mke'den aldığım Glock marka tabancam benim hatam yüzünden kilitlendi Mend savunmaya gittim hemen yardımcı oldular ve Silahşör'e yönlendirdiler sağolsunlar. Ama esnaflıklarından en memnun olduğum firma kesinlikle cabelas.com

teşekkür ederim.
Sn. Panzer32,

Yorumunuz için teşekkür ederim . Nickten hatırlayamadım belkide ben yoktum o gün . Her zaman bekleriz çay içmeye özellikle . Müşteri memnuniyeti en önemli değer benim için . Tabi ki de memnun olmayanlar olacaktır ama memnuniyetsiz yada memnuniyeti olan ayrımı olmaz hiç kimsenin yorumunu kenara atamam . Teşekkürler tekrardan .

Saygılarımla ,

Alıntı

Rica ederim ben gördüklerimi yazdım.

Alıntı

Bu arada, konu başlığındaki "esnaflar" ifades, yanlış, zira esnaf zaten çoğul bir kelime, meslek gruplarını ifade eder...

Alıntı

Barış Bey, haber gibi yerleşmiş ve yayılmış dilimize haber zaten çoğuldur ama (ahbarın çoğulu) resmi kanalda bile haberler denir.Yani bu mantık esnafa da yerleşmiş sanırım.

Alıntı

(24-01-2014, 11:27 PM)ilksurfer demiş ki: Sn panzer32,

ben de en azindan bir cay ikram edip gonlunuzu almaya calisirlar diye umit etmistim. Sad

Çocuk kandırıyorlar ve bu ülkede yasaları kimse bilmiyor ya güya..

Not etmiş oldum bende firmayı, nereden alacağımız 1 elin parmaklarını geçmese de nereden almayacağımı biliyorum artık. Big Grin

Son derece yararlı bir konu oldu, TT ailesine saygılarımı sunarım. Smile

Alıntı

Ascim'in ismine rastlayamadim bu baslik altinda, bulunmasini isterim acikcasi. Benim tecrubelerim gayet olumluydu. Forumdan takip edebildigim kadariyla uyelerimizin yonelimlerine gore urun de getiriyorlar.

Alıntı

Ben fişek doldurma ekipmanlarımı ve malzemelerimi http://www.e-temin.net den alıyorum. Çok güvenilir bir firma tavsiye ederim.
Tüfeklerimi ve fişeklerimi de http://www.avburada.com dan alıyorum. Ankara Ulusda AvMarketim adında bir firma, Satıştan sorumlu Ahmet bey her konuda yardımcı oluyor.

Alıntı

Ağız tadıyla alışveriş ettiğim esnafın başında Ascim geliyor.

Alıntı

10 adet civarı balta,bıçak alışverişim oldu Ascimmarket sitesinden ,hiç sorun ile karşılaşmadım.
Tavsiye ederim.

Alıntı

Değerli forum üyeleri. Astra Silah sitesinden IMI dış kılıf Bianchi iç kılıf almak istiyorum. Site hakkında bilgisi olan var mı güvenilir bir sitemidir? Sitede arama yaptım ama gerekli bilgiye ulaşamadım.
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi