Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
telefonda tüfek fiyatında pazarlık yapılırken bu konu tarafınıza iletilmiş. Kaldı ki siz mağazadayken arkadaşlar tüfeği temizliğe başlamışlar.

demek ki tüfeği temizlemek için benim gelmemi beklemişler.

Alıntı

Sayın Panzer,

Çiller kısa bir süreli temizlik ile çıkıyordu ise, neden zamanında temizlememişler.Diyelimki temizlik ile giderilebiliyor sa firmalar bunu derhal yapar ve tüfeği temiz hale getirirler.Temiz hale gelecek tüfek için telefonda çilden bahsetmezler.Diyelim ki bahsettiler ,neden siz gidene kadar veya sizden önce farkettikleri bir kusuru gidermemişler.Burdan çıkan sonuç çilden haberleri yoktu.Siz gidene kadara farkına varılıp düzeltilmeyen bir kusur için yılların tecrübeli elemanı kim olursa olsun farkında değiliz diyeceği kesindir.Yoksa farkettik ama gelen müşterilere hatamızı göstermeye çalışıyoruz, arada sıradada bakım veya temizliklerini yapmıyoruz mu diyecek.

Alıntı

Kesinlikle çok haklısınız.

Alıntı

(24-01-2014, 09:26 PM)panzer32 demiş ki: ... fakat bu çiller tüfeğe işlemiş olan çiller değil, tüfeği inceleyen müşterilerimizin terlerinden oluşan ve kısa süreli bir temizlik işlemi ile giderilebilecek olan çillerdir ....

...

Borçlar kanunu 57. maddeye dayanarak, yaptığınız yorumun silinmemesi halinde hukuki yollara başvuracağımızı bilgilerinize sunarız.
...

Esnaflıklarına çok kanım ısındı, bir kenara not ettim...

Alıntı

Sn panzer32,

ben de en azindan bir cay ikram edip gonlunuzu almaya calisirlar diye umit etmistim. Sad

Alıntı

Ben de öyle ummuştum bir kuru özür bekliyordum sadece ama tüfek hakkında vermedikleri bilgiyi biz sana demiştik şeklinde söyleyen ve tehdit edenlerden artık özür de beklemiyorum.Yazdıklarımı da sileceğim 3 gün sonra uğraşamam.

Alıntı

Sn panzer32,

uyelerimizin 30 dakikadan sonra mesaj silme yetkileri maalesef yok. Mesajlar sadece moderator tarafindan silinebiliyor. Dolayisiyla dava etmek isterlerse sizi degil, tabancatufek sitesini dava edebilirler. Bu bolumun amaci zaten uyelerimizi korumak ve guvenilir firmalara yonlendirmek.

Saygilar,

Alıntı

Çok yazık!
Küçük bir özür ile ne kadar itibar kazanacaklardı, fırsatı teptiler.
Üstelik kendi yazdıkları savunma(ma)! ile de suçlarını kabul ettiklerinin farkında değiller sanırım. Allah yardımcısı olsun sahibinin. Böyle elemanlar ile işi kolay değil...

Forum yönetimini bu duyarlı davranışından dolayı ayrıca tebrik ediyorum. Benim gözümde oldukça tarafsız davrandınız. İlgili firma kendi kendisine yaptı bunu.

Bu arada ben de Ankara'da oldukça güvenilir bir esnafın ismini paylaşmak istiyorum değerli üyelerimizle;

MKEK Big Grin
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Panzer32, siz durumu anlatmışsınız, karşı taraf da kendisini savunmuş. Bunun davalık bir yanı olsaydı şikayetvar.com benzeri siteler sayesinde birçok firma tazminat zengini olmuş olurdu.

İzmir'de İşgören av her zaman makul rakam ve samimiyeti ile sürekli alışveriş yaptığım bir mağazadır. Av/Silah bayilerinin Kemeraltı'ndaki mağazamıza çok yakın olması da benim için ayrı bir avantaj elbette Smile Yüksek fiyat uygulamaktansa makul rakamla sürümden kazanıp daha çok müşteri memnuniyeti sayesinde dükkanları her daim doludur. İlk kez alışveriş yapacaklar Eser'e benden selam söylesin gerekeni yardımda bulunur.
Kıyafet ve fişek aldığım bir diğer mağaza da Özler av. Onlarla da hiç olumsuz bir tecrübem olmadı. Aksine ilgili ve yardımseverler.

Diğer yandan da forumdan eski bir üyenin referansıyla gidip paramı ucu ucuna kaptırmaktan kurtulduğum, peşin verilen parayı 8-9 ay sonra savcılığa dilekçe verince geri alabildiğim bir mağaza da var. 8 ay boyunca gün aşırı farklı bir bahane dinlemek ilginçti. Sınırsız bir hayalgücü, adı bende saklı elbetteSmile

Alıntı

Bu duyarlı davranışlarından ötürü forum yönetimine teşekkür ederim.Konu madem ki güvenilir firmalar birkaç firmada ben eklemek isterim.Tüfeği alamadağım gün tüfek paramı bir kısmını tedavi edemediğim hastalığım bıçaklara ayırdım.Meydan kamp ve Efe av ticarete uğradım ikisinden de çok memnun kaldım.Ankara'ya gittiğimde Doğa spora uğrarım ve memnunum. Mak savunma da iyidir aldığım puma bıçaklarda yardımcı olurlar. Mke'den aldığım Glock marka tabancam benim hatam yüzünden kilitlendi Mend savunmaya gittim hemen yardımcı oldular ve Silahşör'e yönlendirdiler sağolsunlar. Ama esnaflıklarından en memnun olduğum firma kesinlikle cabelas.com

teşekkür ederim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi