Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
(15-05-2012, 03:44 PM)kyucel demiş ki: Sn. ecerotti, daha önce ben de benzer bir konuya değinmiştim ancak o dönem pek ilgi görmemişti, sizin tekrar bu konuyu açmanız isabet olmuş. Selamlar, saygılar...

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=3927

Sayın Kyucel sizin konunuzu görmedim görseydim oraya yazardım. Sürekli güncellenmesi gerektiğini düşündüğüm bir konu. Hatta forum üyelerimizin uygun fiyata bulduğu bir ürünü diğer forum üyeleriyle bu başlık altında paylaşırsa aynı ürünü almak isteyen forum üyelerimiz de uygun fiyatlara alabilir.

Selamlar saygılar bizden.

Alıntı

Arkadaşlar ben forumumuzda da reklamı bulunan İsav av firmasıyla yasadığım bir olayı anlatmak isterim.Remington 870 wingmaster tüfeği uzun aramalarımdan sonra stoklarında olan tek firma olarak tespit ettim.Aradım konuştum tüfeğin durumunu sordum fiyatta da anlaştık ve gittim.Ama gidince gördüm ki tüfeğin üzeri çilden geçilmiyor bir de tezgahtar bayanın aaa çillenmiş mi hiç farkında değilim tavrı bana salak muamelesi gördüğüm hissini verdi.Ben taşrada yaşayan bir devlet memuruyum iki gün izin alıp gitmem orada kalmam, masraflarımı katmıyorum ki dar gelirli bir insanım, bir de bu tavır eklenince moralim epey bozuldu siz değerli silahseverlerle paylaşmak istedim.
Hoşçakalınız.

Alıntı

İzmir' de İşgören Silahçılık vardır, dost canlısı az kar ile çok iş yaparlar, bence İzmir' in en iyi esnafıdır kendileri...

Alıntı

(23-01-2014, 10:30 PM)panzer32 demiş ki: Arkadaşlar ben forumumuzda da reklamı bulunan İsav av firmasıyla yasadığım bir olayı anlatmak isterim.Remington 870 wingmaster tüfeği uzun aramalarımdan sonra stoklarında olan tek firma olarak tespit ettim.Aradım konuştum tüfeğin durumunu sordum fiyatta da anlaştık ve gittim.Ama gidince gördüm ki tüfeğin üzeri çilden geçilmiyor bir de tezgahtar bayanın aaa çillenmiş mi hiç farkında değilim tavrı bana salak muamelesi gördüğüm hissini verdi.Ben taşrada yaşayan bir devlet memuruyum iki gün izin alıp gitmem orada kalmam, masraflarımı katmıyorum ki dar gelirli bir insanım, bir de bu tavır eklenince moralim epey bozuldu siz değerli silahseverlerle paylaşmak istedim.
Hoşçakalınız.

Sn panzer32,

ISAV'a email atip, foruma kayitli email adresinizi verdim ve sizinle irtibata gecip yardimci olmalarini rica ettim. Eger hata duzeltilmezse reklamlarini iptal etmek zorunda kalacagim. O yuzden gelismelerden haberdar etmenizi rica ederim.

Saygilar,

Alıntı

(23-01-2014, 11:14 PM)Balta35 demiş ki: İzmirde İşgören silahçılık vardır, dost canlısı az kar ile çok iş yaparlar, bence izmirin en iyi esnafıdır kendileri

Tabancalar hariç sanırım...

Paslı tabancaya istedikleri rakam ne kadar insan sevici olduklarını gösteriyordu Wink

Alıntı

Ben de Aksu Avı ekleyeyim. Dürüstbir esnaf, fiyatları çok uygun, hızlı kargo yapıyor.

Aksu Av - Yusuf Polat AKSU Gsm: 0544 345 60 39 http://www.aksuav.com.tr

Alıntı

Bu alanda güvenilir esnaf bulmak hayli zormuş anlaşılan baksanıza tavsiye edilenler bir elin parmak sayısına dahi ulaşmıyor Smile

Alıntı

Mahmutoğlu Av'dan bir yarım otomatik yivsiz almış, esnaflıklarından son derece memnun kalmıştım.

Alıntı

Sayın silahseverler yaşadığım bir olayın anlattım ve karşılığında aldığım e-posta aşağıdaki gibidir.

Merhabalar,

Tabancatufek.com forumda hakkımızda yazmış olduğunuz yorum tarafımızdan araştırılmış ve konunun bahsettiğiniz gibi gelişmediği sonucuna ulaşılmıştır.

Tüfeğin üzerinde çil olduğu doğrudur, fakat bu çiller tüfeğe işlemiş olan çiller değil, tüfeği inceleyen müşterilerimizin terlerinden oluşan ve kısa süreli bir temizlik işlemi ile giderilebilecek olan çillerdir ki, telefonda tüfek fiyatında pazarlık yapılırken bu konu tarafınıza iletilmiş. Kaldı ki siz mağazadayken arkadaşlar tüfeği temizliğe başlamışlar. Mağazayı herhangi bir yorum belirtmeden, hiç bir yönetici ile görüşme talebinde bulunmadan terk etmişsiniz.

Sizinle ilgilenen personelimiz, mağazamızın en eski ve en profesyonel elemanıdır. Dolayısıyla söylediğini iddia ettiğiniz kelimeleri söylediğine ihtimal dahi vermiyoruz ki, kendisi de böyle bir konuşma olmadığını kesin bir şekilde belirtmiştir.

İsav İstanbul Silah Savunma Sanayi olarak 3000m2 alanda, Türkiye'de şu anda eşi olmayan bir tesis olarak, 15000 çeşit ürün, atış poligonu, okçuluk poligonu ve airsoft poligonu ile hizmet vermekteyiz. Elinizde delil olmadan, gerçeği yansıtmayan ve kötü niyetli olduğu düşünülebilecek yorumunuz, ticari itibarımızı zedelemektedir.

Borçlar kanunu 57. maddeye dayanarak, yaptığınız yorumun silinmemesi halinde hukuki yollara başvuracağımızı bilgilerinize sunarız.

...
Genel Müdür Yardımcısı

1)Tüfeğin çilli olduğu bilgisi kesinlikle bana verilmedi yoksa neden çilli tüfeği almaya geleyim ki ve ayrıca teknik olarak bilemiyorum mümkün müdür o günkü telefon kayıtlarına ses kayıtlarına ulaşılabilir mi? Ama kesinlikle sözümün arkasındayım tüfek çok temiz denildi.
2)Ben oradayken tüfeğin temizlendiğini görmedim ama bu işlemin yapılıp yapılmaması beni ilgilendiren bir durum değil bayan görevlinin sözleri de eğer kamera kayıtlarınız var ise bakılabilir kesinlikle duyduğum sözlerdir.

Sevgili silahseverler yaşadığım bir olayı anlatıyorum karşılığında yazdıklarımı silmem yoksa hakkımda yasal işlem yapılacağı tehdidi ile karşı karşıya bırakılıyorum.Takdiri sizlere bırakıyorum.

Alıntı

Sayın moderator, ilgilendiğiniz ve göstermiş olduğunuz duyarlılık için ve önemlisi sorunun çözümü için uğraşmanızdan dolayı size çok ama çok teşekkür ederim.Görünen o ki sorun çözülsün derken daha büyük bir sorunla karşılaşacağım herhalde geri adım atan bir olarak görünmek istemem ve sözlerimin tamamen arkasındayım fakat daha da çetrefilli bir duruma yol açılacak gibi duruyor.Ne yapmam gerektiğini çok şey öğrendiğim değerli forum üyelerinin yorum ve takdirlerine bırakmak isterim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi