Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güvenilir firma ve esnaflar hakkında bilgi.
Değerli forum üyelerinden ricam tüm şehirlerde alışveriş yapabileceğimiz güvenilir esnaf ve firmaların bu başlık altında paylaşılması. Forum üyelerinin güvenilir yerlerden kazıklanmadan, kandırılmadan, kaptırılmadan alış veriş yapabilmesi iyi olur kanaatindeyim. Aramızda ticaret yapan üyeler olduğu gibi büyük çoğunluğunun benim gibi alışveriş yapan kullanıcılar olduğunu düşünüyorum.

Örnek olarak İstanbul da Dursun Usta'nın MKE'de Mustafa Bey'in çok adı geçiyor. Adres ve telefon bilgileri mevcut ama hepsini tek başlık altında toplasak, hangi firma forumumuzu tanıyor ve ne kadar yardımcı oluyor paylaşırsak çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Özellikle İstanbul ve Ankara da güvenebileceğimiz yerler neresidir? Bazı firmalarla yaşadığımız sıkıntıları da paylaşalım ki üyelerimiz ona göre hareket etsinler.

Alıntı

Bünyamin Yavuz
SİLAHŞÖR - Av Silah Aksesuar & Teknik Servis - bilgi@silahsor.com.tr

Mebusevleri Dögol Cad. Alaçatı Sok. No:19 Tandoğan / ANKARA ..::.. Tel: (0.312) 223 23 48 - Fax: (0.312) 222 91 74 - Gsm: (0.533) 341 64 64

Alıntı

Konya'da üyemiz Sn Göktuğ...

Alıntı

Mustafa Öner
0535 354 27 53
Tarım İl Müdürlüğü arkası Kırklareli

Hilal Av - Veli Katrancı
Adana www. hilalav

Alıntı

Sayın Ecorotti
Güzel bir konuya değinmişsiniz, bende uzun zamandır İstanbul civarındaki güvenilir firmaları merak ediyordum. Bu vesile ile öğrenmiş olacağım, teşekkürler, Saygılar.

Alıntı

Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

Alıntı

(11-05-2012, 03:43 AM)sniper77 demiş ki: Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...uk+i%C5%9F

Alıntı

(11-05-2012, 09:54 AM)lupus demiş ki:
(11-05-2012, 03:43 AM)sniper77 demiş ki: Zülkarneyn Çabukoğlu 0 532 240 01 90 DÜZCE.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...uk+i%C5%9F

(17-02-2011, 04:08 PM)northwolf demiş ki: Forum üyelerimizden Sn.Sniper77 ile ilk tanıştığımızda kendisinin F92'sinin göstermişti. İlk etapta namlu ağzında atmış kaplamaları ve kuyruk altı kısımdaki aşınmaları gösterdiğimde silahı apar topar düzceye göndemişti. Orada firma ismini bilmiyorum ama Z. isimli bir usta ile de telefon görüşmesi yapmıştık.

Silah yine yapıldı Two-Tone haline getirildi. Sonraki işçilik çok daha güzeldi. Ama sanayi kodlarına daldıklarını görmemiştim.

Sonrada Sn.Sniper77 tarafından elden çıkartıldığını biliyorum.

Sonuç, silahınız ile oynatmayın. Oynatacaksanızda bir iki ustanın dışında bu forumda malesef usta tanımadım.

Sevgiler.

Garip bir durum olmuş.

Alıntı

Merhaba,

Dun Konya'da Sn Goktug'un dukkaninda otururken, Ruger P85 sahibi bir silah sever, arkadaslarinin tavsiyesi ve daha havali olacagini dusundugu icin silahini Nikelaj yaptirmaya, geldi.

Silahi goren ustamiz musterinin silahini inceledikten sonra sahisi ikaz ederek, islemin gereksizligini silahinin ihtiyacinin olmadigini guzel bir sekilde izah ederek, ikna etmeye calisti.

Belki musteri cikip baska bir dukkanda yaptirdi yada yaptiracak ama Sn Goktug, dogru bulmadigi isi yapmiyarak esnafligini gostermis oldu.

Kendisine durustlugu ve ustaligi icin tekrar tesekkurler.

Saygilar.

Alıntı

Sn. ecerotti, daha önce ben de benzer bir konuya değinmiştim ancak o dönem pek ilgi görmemişti, sizin tekrar bu konuyu açmanız isabet olmuş. Selamlar, saygılar...

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=3927

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi