Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rossi Revolver...
Sn.TT MKEK bunlardan kısıtlı da olsa getirmişti. Ankara'daki bir kaç silahçıda bayağı bir süredir bu 6500 USD muhabbeti dolaşıyor, ama sanırım bir türlü kaptıracak bir adam bulamadılar. Diğer yandan da, arkadaşlar kimse kusura bakmasın ama, kimse beni hassas döküm parçalarla dolu bu silahlara, bu paraları vermeye ikna edemez. Yeni ve eski nesil SW revolverleri ile ilgili hazırlayacağım ayrıntılı karşılaştırdan sonra da hepinizin bana hak vereceğinizden eminim. Hoş, ne olursa olsun, Korth veya benzer bir üst sınıf revolver dışında da hiç bir toplu silah da bu para verilmez. Saygılar.

Alıntı

2.5 inch namlulu 357 magnum modeli ile MKEK poligonunda atış yapmıştım. kısa namlulu olmasından dolayı şahlanması fazlaydı. çok kötü bir silah değil kanımca. ama smith lerin yanında çok daha zayıf kalır...

Alıntı

Pek teknik bi' mevzu sayılmaz ama isim seçimi de talihsizmiş.

Alıntı

[Resim: R981042.jpg]

22.lr Rossi 8 round. Atışları farklı bir keyif olsa gerek.
Bu tür 22.lr revolver atış keyfi edinen var mı?

Saygılar.

Alıntı

İstanbul isav poligonda 22.lr revolver vardı smith wesson olması gerekiyor. Ancak poligonun fiyat politikası pek iç açıcı olmadığından kısıtlı deneyimim pek atış keyfine dönüşecek zamanı bulamamıştı. Bu mühimmat için 3 lira bana çok gelmişti. Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi