Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zombi Salgınında Yanınıza Alacağınız Üç Şey
(04-04-2012, 06:46 PM)syılmaz demiş ki: 3 silah değil de 3 şey dediğiniz için yanıma The Walking Dead'den Rick, Shane ve Maggie'yi alırdım.

Rick ve Shane kendilerini zombi avlamaya adadıkları için zombileri dert etmez bu arada Maggie ile keyfime bakardım.

Big Grin Big Grin Big Grin

Akıllı adamın hali başka...Big Grin

Alıntı

(04-04-2012, 06:46 PM)syılmaz demiş ki: 3 silah değil de 3 şey dediğiniz için yanıma The Walking Dead'den Rick, Shane ve Maggie'yi alırdım.

Rick ve Shane kendilerini zombi avlamaya adadıkları için zombileri dert etmez bu arada Maggie ile keyfime bakardım.

Big GrinBig GrinBig Grin....

Alıntı

Sayın Syılmaz , Fikriniz gerçekten süper Smile Smile Smile

Alıntı

Ben bir miktar kazık,bir adet ufak balyoz,bir bağda kastamonu sarmısağı alırdım.Bellimi olur,bu meretlerde belki vampir cinslidir. :-)

Alıntı

İstenilen fişek kombinasyonunu yapabilecek bir silah olarak 12 ga bir yivsiz şart. İçine tuz koy, gümüş koy, kutsal emdirilmiş silika jel koy, sarımsak, fasülye, nohut, pirinç,...... Smile
Kutsal su olacaktı.

Alıntı

(04-04-2012, 07:21 PM)hotman demiş ki: İstenilen fişek kombinasyonunu yapabilecek bir silah olarak 12 ga bir yivsiz şart. İçine tuz koy, gümüş koy, kutsal emdirilmiş silika jel koy, sarımsak, fasülye, nohut, pirinç,...... Smile
Kutsal su olacaktı.

Big Grin

Bu arada kendinizi bu kadar özletmeyin Sn.hotman...

Alıntı

(04-04-2012, 07:23 PM)lupus demiş ki: Big Grin

Bu arada kendinizi bu kadar özletmeyin Sn.hotman...

Ben hep buradayım Sn.Lupus, sadece paylaşım yapamıyorum bu aralar.
Saygılar.

Alıntı

Zombi salgınında yanıma, ailemi alırım ailemi almadan önce kemeraltı hisar önünde gidip bütün av bayilerini boşallttıktan sonra gidip herhangi bir alışveriş merkezinden makarna, pirinç, su, içecek, v.b gibi gıdalar aldıktan sonra kendimizi eve kapatırız. Big Grin Ayrıca the walking dead önümüzdeki 2 sezon, en son sezon finalinde buldukları cezaevinde geçecekmiş...

Alıntı

(04-04-2012, 08:18 PM)Scream demiş ki: Zombi salgınında sadece yanıma ailemi alırım ailemi almadan önce kemeraltı hisarönü'ne gidip bütün av bayilerini boşallttıktan sonra gidip herhangi bir alışveriş merkezinden makarna, pirinç, su, içecek, v.b gibi gıdalar aldıktan sonra kendimizi eve kapatırız. Big Grin

Sn.scream, teessüf ederim, Hisar Önüne gitmişken, gıda malzemelerinizi ne diye AVM' den alıyorsunuz ki...Mennan' da sıcak kumru ile nefsinizi kandırdıktan sonra sonra Hisarönü'n den Kestane Pazarı'na, Kemaraltı'na sekiverdiğinizde, baharatsa baharat, kuru gıda ise kuru gıda, turşu ise turşu...Smile

Alıntı

Sn.Lupus, dedikleriniz İzmirli olmama rağmen aklıma gelmemişti..Smile Bu dediklerinizden sonra tabii' ki planım değişecek. Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi