Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zombi Salgınında Yanınıza Alacağınız Üç Şey
Wink 
Evet arkadaşlar,

Olası bir zombi salgınında yanınıza alacağınız 3 şey nedir? Big Grin

Benim

Ak 47

Glock 19

Spyderco Delica 4

Alıntı

Muska
H&K P7 M8
Sig P210

Alıntı

(04-04-2012, 06:23 PM)Red Kit demiş ki: Muska

Big Grin

Alıntı

Kelleciden 3 adet beyin alır, kendiminkini kurtarırdım...

Alıntı

(04-04-2012, 06:29 PM)vefasiz demiş ki: Kelleciden 3 adet beyin alır, kendiminkini kurtarırdım...

Sn. Vefasız

Ne demek istediğinizi anlayamadım.

Alıntı

Anlaşılan The Walking Dead adlı dizi tüm dünya ile beraber bizleri de fena halde etkilemiş Smile Eğer yaşanacaklar dizinin 2.sezon finali gibi olacaksa şarjör kapasitesi yüksek bakımsızlık toleransı yüksek silahları tercih ederdim.Birde anlatıldığına göre bu iblisler sese gelirmiş susturucu şart yoksa dünyanın mühimmatı kurtarmaz Smile

Alıntı

3 silah değil de 3 şey dediğiniz için yanıma The Walking Dead'den Rick, Shane ve Maggie'yi alırdım.

Rick ve Shane kendilerini zombi avlamaya adadıkları için zombileri dert etmez bu arada Maggie ile keyfime bakardım.

Alıntı

(04-04-2012, 06:46 PM)syılmaz demiş ki: 3 silah değil de 3 şey dediğiniz için yanıma The Walking Dead'den Rick, Shane ve Maggie'yi alırdım.

Big Grin

Bugün herkes formda...

Alıntı

(04-04-2012, 06:46 PM)syılmaz demiş ki: Rick ve Shane kendilerini zombi avlamaya adadıkları için zombileri dert etmez bu arada Maggie ile keyfime bakardım.

Bu fikir zombileri, bize sevdirebilir Smile . Saygılar..

Alıntı

(04-04-2012, 06:46 PM)syılmaz demiş ki: 3 silah değil de 3 şey dediğiniz için yanıma The Walking Dead'den Rick, Shane ve Maggie'yi alırdım.

Rick ve Shane kendilerini zombi avlamaya adadıkları için zombileri dert etmez bu arada Maggie ile keyfime bakardım.
Sn. syılmaz Shane sizlere ömür yeni taktik bulmanız icab eder.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi