Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.65'in Modası Gerçekten Geçti mi?
ben 7,65 denince hep beretta mod 70 derim...dizaynı benim için hala birçok 9mm de dahil,daha güzel...

Alıntı

Son yıllarda insanlar 7.65 tabancalarını elden çıkartmaya çalışıyorlar. Kimisi emniyete hibe ediyor,kimisi çok ucuza devrediyor,bazıları da sadece harç parasından kaçmak için bedavaya veriyor.Gördüğüm kadarıyla ikinci elde Beretta FS 81 dışında pek para eden 7.65 tabanca yok.Biraz da düğmeli Beretta.PPK'ları altın kaplama yapıp,fildişi kabze ile ancak satabiliyorlar.
Artık moda 9 mm.Hem de 7-8 yıldır artan bir şekilde böyle.Çevremde hemen hemen herkesin 9 mm tabancası var.Sadece bir avukat arkadaşımda 7.65 F 81 var.Bir zaman gelecek,9 mm tabancalar da demode kalacak.O zaman da 9 mm tabancaların niye demode olduğunu tartışacağız herhalde.

Alıntı

ya arkadaşlar bende bu zımbırtıyı adamın birine beleş verdim sevmediğim için, sizleri daha önce tanısaydım burada sizlerden birine verirdim, geçen seneye kadar bendeydi...

mod 70...

[Resim: Grnt009-1.jpg]

Alıntı

Ağam mahsus mu yapıyosunuz, gırrrrrr...Hep sn. ekeke' den şüpheleniyorum, bana karşı ittifak kurdunuz.. (enemy bross)

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Ağam mahsus mu yapıyosunuz, gırrrrrr...Hep sn. ekeke' den şüpheleniyorum, bana karşı ittifak kurdunuz.. (enemy bross)

Hehehe..

Aslında Ağamız "bunu sana vereyim" demişti aylar önce. Ben de kabzeyi çok oryantal bulduğum için istemedim.
Sonra "Bari Paşa ya " söyleyelim" dedi...
Ben "Yok yahu, Paşa onu ne yapsın o 27 istiyor" deyince o da başkasına verdi ne yapsın....Big Grin Big Grin Big Grin

Sevgiler

Alıntı

paşam sakın inanma ona o ağada olamadı paşada şimdi bizi birbirimize düşürecek, ama gerçekten bedava verdim birine sanırım geçen sene haziran ayı falandı, sonrada ona verdiğime pişman oldum ya, gerçekten ama eğer ona vermemiş olsaydım şimdi size hediye ederdim...

Alıntı

ekeke demiş ki:
nurikilligil demiş ki:Ağam mahsus mu yapıyosunuz, gırrrrrr...Hep sn. ekeke' den şüpheleniyorum, bana karşı ittifak kurdunuz.. (enemy bross)

Hehehe..

Aslında Ağamız "bunu sana vereyim" demişti aylar önce. Ben de kabzeyi çok oryantal bulduğum için istemedim.
Sonra "Bari Paşa ya " söyleyelim" dedi...
Ben "Yok yahu, Paşa onu ne yapsın o 27 istiyor" deyince o da başkasına verdi ne yapsın....Big Grin Big Grin Big Grin

Sevgiler

iftira, resmen iftira...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sağol ağam almış kadar olduk, sn. ekeke konusunda haklısınız, bizi düşürecek birbirimize, hehhe..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Sağol ağam almış kadar olduk, sn. ekeke konusunda haklısınız, bizi düşürecek birbirimize, hehhe..

hehehe..Kahrolsun Ağa-Paşa düzeni....Big Grin
Silahseverlerin arka ceplerindeki carcürlerinden başka kaybedecekleri bir şey yoktur...muhaha..Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

ekeke demiş ki:
nurikilligil demiş ki:Sağol ağam almış kadar olduk, sn. ekeke konusunda haklısınız, bizi düşürecek birbirimize, hehhe..

hehehe..Kahrolsun Ağa-Paşa düzeni....Big Grin
Silahseverlerin arka ceplerindeki carcürlerinden başka kaybedecekleri bir şey yoktur...muhaha..Big Grin Big Grin Big Grin

İmza E.k.k. hahhahahhahaha..Özür dilerim sn. ekeke, bu espiriyi yapmasam ölürdüm..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi