Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7.65'in Modası Gerçekten Geçti mi?
Birtek silahım olacaksa tabiki 9mm olacak(tr şartları altında) mecburiyetten. Secme şansım olsa 45 lik veye 357 sig de olabilir(tabi deneyip uzun uzun atışlardansonra karar vermek lazım Big Grin )
Ben şahsen ikinci bir silah taşıyacak olsam kolay ca taşıyabileceğim bir 7.65 tercih ederim.
Ve kesinlikle daha büyük kalibre tercih etmem. Malesef mermisini bulmak sıkıntılı ve ileride tamamen sıkıntı haline gelecek.
Genede bu Türkiye için geçerli olur herhalde. Dünya genelinde okadar da sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Saygılar...

Alıntı

Sn Killligil için.....Big Grin

[Resim: my380slk2.jpg]

Sevgiler

Alıntı

Üstat kızıyor ama en alttaki cz 85 in tipinden hiç hazzetmiyorum..Keşke cz 70 e devam etseler ya da yakın bir dizayn yapsalardı..

Ayrıca sn. ekeke ye kızsam(hehe) mı teşekkür mü etsem bilemedim, niyet okuyuculuğu haddimiz değil ama sanki çok da masumane değilmiş gibi bu topluluğun önüme konması..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:.

Ayrıca sn. ekeke ye kızsam(hehe) mı teşekkür mü etsem bilemedim, niyet okuyuculuğu haddimiz değil ama sanki çok da masumane değilmiş gibi bu topluluğun önüme konması..

Hehehe...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

ekeke demiş ki:

Bu gülüş faildeki özel kastı, tahrik saikini açıkça ortaya koymaktadır..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:
ekeke demiş ki:

Bu gülüş faildeki özel kastı, tahrik saikini açıkça ortaya koymaktadır..

Ehem...biiizzz, meselenin moda meselesi olmadığını ortaya koymaaaakk, vatandaşımızın p232 sıkıntısınıııııııı...., turbun büyüğüüüüü......Big Grin Big Grin Big Grin

Sevgiler

Alıntı

ekeke demiş ki:Sn Killligil için.....Big Grin

[Resim: my380slk2.jpg]

Sevgiler

Bunlar kısa dokuz..siyah cheetah nın altındaki tanfoglio mu, taurus mu, bir türlü çıkaramadım..

sn. ekeke bu resimde beyaz sig s. konusunda hemfikir miyiz?

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Bunlar kısa dokuz..siyah cheetah nın altındaki tanfoglio mu, taurus mu, bir türlü çıkaramadım..

sn. ekeke bu resimde beyaz sig s. konusunda hemfikir miyiz?

Sn Killigil,

Evet 380..benim kafamda "pek farkları yok" sanırım...
Kendisi bir sphinx..Big Grin
Sİtesini ziyaret etmenizi öneririm....
Siyah cheetah a gerek yok.. kalan hepsini alabilirim, no problema...Big Grin

Sevgiler

Alıntı

Yahu ekeke üstadımızın önünde ppk lar 232 ler var, farketmez diyor;

Neyse sizi ve zevklerinizi 9x19 mm1911 lerinizle başbaşa bırakayım sn ekeke, hata bizde ki şu yavrucakları böyle 9x19 fanatizmiyle kalpleri mühürlenmiş 32-380 düşmanlarıyla tartışıyoruz(hehehe)..

Alıntı

o model cz85 değil, cz83 gb duruyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi