Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ARSENAL STRİKE ONE

Alıntı

Almanya satis fiyati :

http://www.egun.de/market/item.php?id=50...ESSID=138c

Alıntı

(22-12-2014, 11:24 PM)lupus demiş ki:

Hizmet sınıfı bir tabancanın kutusundan ilk defa böyle bir uyarı çıktığını görüyorum;

* Strike One tabancanın rodaj süresi 500 ( beş yüz ) atımdır.
* Rodaj süresi boyunca sadece tam gömlekli çekirdekli mühimmat kullanın.
* Strike One tabancanız ilk 100 ( yüz ) atım için fabrikada yağlanmıştır.
* Her 100 ( yüz ) atımda bir sürgüyü söküp, kilit bloğunun her iki tarafına birer damla yağ damlatınız. Sürgü raylarına birerdamla yağ damlatıp, ray boyunca yayınız.
* 500 ( beş yüz ) atım sonrasında tam sahra sökümü, temizlik ve bakım yapınız.
* Strike One tabancanızın rodajı artık tamamlanmış demektir.

Böyle bir uyarı hasbelkader benim silahımın kutusundan çıksaydı ilk işim kaptırmak olurdu Dodgy

Alıntı

Vay anasını! Rodaj 2.5 yıl sürecek Sad

Alıntı

(25-12-2014, 07:56 PM)harun demiş ki: Vay anasını! Rodaj 2.5 yıl sürecek Sad
Deyilmi ! Türkiye'de de böyle bir durum söz konusu , Peki yokmu forumda bürokrat vs birileri cikip TBMM den birileriyle bunu ciddi ciddi dile getirse , yokmu kimsenin tanidigi , kusura kalmayin ama "Aglamayan bebeye emzik vermezler " diye bir tabir olur bizde , yada toplanip bir Millet vekiline randevu alip konusacak mevkii sahibi biri ? yada buna benzer yaratici bir fikir atin ortaya yeterki bir yetkili ile temas kurulsun ! bu isler sevmesenizde böyle , eli bos gidilmemesi gerek (Yurt disindaki örnekleri , olanaklari ,bunun getirilerini ,olumlu yönlerini vs vs ..kaleme almaniz gerekecek) yani .Benden cok cok daha iyi yöntem bilenlerimiz vardir , ama ucu yinede Meclisten birileriyle iletisimden geciyor .....

Alıntı

(25-12-2014, 09:38 PM)kcakkol demiş ki:
Deyilmi ! Türkiye'de de böyle bir durum söz konusu , Peki yokmu forumda bürokrat vs birileri cikip TBMM den birileriyle bunu ciddi ciddi dile getirse , yokmu kimsenin tanidigi , kusura kalmayin ama "Aglamayan bebeye emzik vermezler " diye bir tabir olur bizde , yada toplanip bir Millet vekiline randevu alip konusacak mevkii sahibi biri ? yada buna benzer yaratici bir fikir atin ortaya yeterki bir yetkili ile temas kurulsun ! bu isler sevmesenizde böyle , eli bos gidilmemesi gerek (Yurt disindaki örnekleri , olanaklari ,bunun getirilerini ,olumlu yönlerini vs vs ..kaleme almaniz gerekecek) yani .Benden cok cok daha iyi yöntem bilenlerimiz vardir , ama ucu yinede Meclisten birileriyle iletisimden geciyor .....

Olmaz mı. Onca emek onca zaman onca ümit artık sıfat bile yakıştırılamayacak bir(kaç) adam(!) yüzünden heba olunca, belki de onbinlerce insanı ilgilendirecek bir konunun şahsi çatışmalara kolayca yem olacak kadar anlamsızlaştırıldığını görünce hem olaya lanet edip hem de emeklerimizi boşa çıkartan hainlere tüm hakkımı haram edip bu tür soruları sormayı bıraktım. Kafanıza göre takılınız efendim. Yapın bir grup aranızda imkanınız neye elveriyorsa yapıverin gerisini boşverin. (grupta yelden nem kapıp fırtına çıkartan laf taşıyıcıların da olmamasına dikkat ediniz)

Neyse konu dağılmasın. Ben sevemedim bu silahı Huh

Alıntı

(25-12-2014, 11:16 PM)Alperka demiş ki:
(25-12-2014, 09:38 PM)kcakkol demiş ki:

Olmaz mı. Onca emek onca zaman onca ümit artık sıfat bile yakıştırılamayacak bir(kaç) adam(!) yüzünden heba olunca, belki de onbinlerce insanı ilgilendirecek bir konunun şahsi çatışmalara kolayca yem olacak kadar anlamsızlaştırıldığını görünce hem olaya lanet edip hem de emeklerimizi boşa çıkartan hainlere tüm hakkımı haram edip bu tür soruları sormayı bıraktım. Kafanıza göre takılınız efendim. Yapın bir grup aranızda imkanınız neye elveriyorsa yapıverin gerisini boşverin. (grupta yelden nem kapıp fırtına çıkartan laf taşıyıcıların da olmamasına dikkat ediniz)

Neyse konu dağılmasın. Ben sevemedim bu silahı Huh

Inanirim , Kusuruma bakmayin ,ben anca oturdugum yerden aklima yatan cözümü dile getirdim ,kendim girisken bir yapiya sahibim ,pasif durmam , ben bile bir kac Millet Vekiline e mail vasitasiyla burdan yazi yazdim ! elimden daha fazlasi malesef gelmez ...Aklin yolu bir derler , Denemeyi kesmeyin derim , siz eli bos döndüyseniz baskalarinin denemesine vesile olun en azindan , bir yerden sonra Jeton tikandigi yerden düser belki ...kim bilir ....

Alıntı

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi