İlginç
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlginç
http://www.facebook.com/SilahveSavasTeknolojileri

Alıntı

Güzel bir sayfa sayın adige976. Resimler hoşuma gitti.

Alıntı

Efendim asıl bu sayfadaki bir videoyu link atmak istemiştim. Çift yapışık bir 1911. Şaka gibi bir şey...

Alıntı

Eğer 1911 modellere bakarsanız çifte namlulu 1911 var.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=8481

İşte bu.

Alıntı

Sayın madenci08 ;

Çift namlu 1911 modelinin isabet ve kullanım rahatlığı konusunda bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz?

Saygılar.

Alıntı

(20-03-2012, 10:46 AM)D@KT@R demiş ki: Sayın madenci08 ;

Çift namlu 1911 modelinin isabet ve kullanım rahatlığı konusunda bilginiz varsa paylaşabilirmisiniz?

Saygılar.
1911 model silahlar 45 ACP,kurşun kullandıkları için çok büyük bir menzil ve isabet beklemeyin.Bu silahlar genellikle yakın mesafelerde etkilidir.45 kalibrelik mermilerinin durdurma gücü yakın mesafelerde çok avantaj sağlar.Ayrıca kısa namlulu 1911 model bir silah arıyorsanız bunlarda ki isabet daha düşüktür...

Ayrıca belirtmek isterim ki savunma amaçlı kompak bir 1911'inir varsa bu silahların gürültüsü baya korkutucudur.Caydırıcılık amaçlı kullanmak için ideal silahlardır.Mermiler şarjöre tekli sıra halinde dizildiği için ince ve kolay kavranabilir bir silahtır...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ahmetarslan
(02-11-2012, 07:19 PM)Deccal demiş ki: 1911 model silahlar 45 ACP,kurşun kullandıkları için...

Bu zıkkımların başka kalibrede üretilenleri neden yoktur ki...

(02-11-2012, 07:19 PM)Deccal demiş ki: çok büyük bir menzil ve isabet beklemeyin.

Yurt dışında bu tabancaların üzerinde oynanmışları ile 50 m ' de neredeyse tek bir delik açtığını iddia eden sahtekar üretici, usta ve atıcılar var...Demek ki sadece reklam ve para tuzağı imiş...

(02-11-2012, 07:19 PM)Deccal demiş ki: Mermiler şarjöre tekli sıra halinde dizildiği için ince ve kolay kavranabilir bir silahtır...

Biz de bu tabancaların heybetine aldanıp en az 14' lüdürler diye tahmin ediyorduk, eğer bunlar da Dokuzlu Astra veya Llama' lar gibiyse 14 ' lü değildir...Millet 15' i geçti 17' ye, 19' a dayandı, istediği kadar ince olsun, kibar olsun, 14' lü gibi bir güzel varken bu 1911 denilen antikalarla hiç işim olmaz...

Az kalsın internetten bulduğum bir Colt için pazarlığa girişecektim, sayenizde aydınlanıp, paramı çöpe atmaktan kurtuldum, Allah razı olsun...

Alıntı

Forumun da bu yönünü seviyorum! Hayır hasenat hiç eksik olmuyor.

Alıntı

Sn lupus üstadım,

İnşallah yukarıdakı satırları yazarken klavyeyi kırmamışsınızdır Wink Yanlış anlaşılmasın beş para etmez 45'lik bir ColtExclamation için onca parayı vermekten kurtulmanın sevinç ve heyecanıyla tabii ki... Smile Smile Neyse geçmiş olsun.Bu aydınlanmadan sonra en kısa zamanda harbi bir 14'lüye kavuşursunuz artık.Cool
(03-11-2012, 01:41 AM)karabasan demiş ki: Forumun da bu yönünü seviyorum! Hayır hasenat hiç eksik olmuyor.

Thumbs Up

Alıntı

Eli büyük kullanıcılar, ceket vatkası sarabilir kabzaya. Malum ince bir yapısı var.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi