Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir ilan...
1 - GÜMÜŞAY TABANCA
Hafif Silah Sanayii ve Silah Yan Sanayiinde faaliyet gösteren ve Türkiyenin tek Toplu Tabanca üreticisi olan şirketimizin %20 hissesini satışa çıkardık. İlgilenenlere duyurulur. Yönetim Kurulu.

http://www.serisayfa.com/ilanara.asp?ara=silah&s=2

Sn Arkadaşlar,
Böyle bir ilana rastgelgim, ilginç geldi yollayayım dedim..

Sevgiler

Alıntı

Yonetım kurulunda oy hakkı demek bu hep beraber alalım derımSmile

Alıntı

maksimum university karta taksit yaparlarsa alabilirim Smile

Alıntı

aynı siteden ben de şu ilana rast geldim
takdirlerinize

10 - yakın koruma takip şöfer
BEN 180BOY 80KILO SPORCU SABIKALI SILAHLA ADAM YARALAMA SUÇUNDAN CEZA EVINDE YATMIŞ EHLIYETLI YAKIN KORUMA TAKİP ŞÖFER KARETE TEKVANDO EGTIMLI İŞLERINIZDE ARADIĞINI BILEN KISILERE YARDIMCI OLUNULUR TAKİP KORUMALIK ŞÖFERLIK İŞLERINIZ İTİNA İLE YAPILIR

Alıntı

nutkey demiş ki:aynı siteden ben de şu ilana rast geldim
takdirlerinize

BEN 180BOY 80KILO SPORCU SABIKALI SILAHLA ADAM YARALAMA SUÇUNDAN CEZA EVINDE YATMIŞ EHLIYETLI YAKIN KORUMA TAKİP ŞÖFER KARETE TEKVANDO EGTIMLI İŞLERINIZDE ARADIĞINI BILEN KISILERE YARDIMCI OLUNULUR TAKİP KORUMALIK ŞÖFERLIK İŞLERINIZ İTİNA İLE YAPILIR

Hahaha..Big Grin

Sn Nutkey, "bu ilanı da atayım mı?" diye düşünüp karar verememiştim...Smile
Sağolun...Big Grin

Sevgiler

Not: Şu sempozyum mesajınıza "hiç yorum gelmediği" nazar-ı dikkatimi çekti merak etmeyin...ben de ""ısrarla"" bekliyorum...Big Grin

Alıntı

nutkey demiş ki:aynı siteden ben de şu ilana rast geldim
takdirlerinize

güzel...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

ekeke demiş ki: 1 - GÜMÜŞAY TABANCA
Hafif Silah Sanayii ve Silah Yan Sanayiinde faaliyet gösteren ve Türkiyenin tek Toplu Tabanca üreticisi olan şirketimizin %20 hissesini satışa çıkardık. İlgilenenlere duyurulur. Yönetim Kurulu.

http://www.serisayfa.com/ilanara.asp?ara=silah&s=2

Sn Arkadaşlar,
Böyle bir ilana rastgelgim, ilginç geldi yollayayım dedim..

Sevgiler

Sn Ekeke Gümüşayın web siteside çalışmıyor, yoksa bunlarda mı batıyorlar ne...

%20 sini sattıklarına göre paraya ihtiyaçları var demekki, hadi hayırlısı bekleyip görelim hep beraber...

Alıntı

ilanın birindede "simit wesson" yazıyordu Smile

Alıntı

Hep beraber toplanıp, Gümüşhanede bir fabrikadan hisse alacağımıza; universiteler arası makine müh. bölümlerinde yarış düzenleyelim, ayrıca dışarıdan katılımda yapıp, özgün tabanca dizaynı ve teknik çalışması yaptıralım. Kazanan modelin fason üretimine başlatıp ürün haline getirelim...

T abanca T üfek Forum 001 modeli...Smile

Alıntı

avcı41 demiş ki:ilanın birindede "simit wesson" yazıyordu Smile

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi