Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkes S&W lardan ÜMİDİ KESTİ GALİBA
S&W ların uzun zamandır takipçisiyim. Şarjörlülerine ulaşmanın bu kadar zor ve meşakkatli bir yol olacağını düşünmemiştim doğrusu. MKE ye zaten bu konuda diyecek bir şey yok, her kafadan bir ses çıkıyor aradığımızda. 2.el bir 6906, 5906, 3913 gibi sialhları direk kullanıcısından bulmakta baya zor bir durummuş doğrusu. Bunun üzerine birde 2. ele güven sorununu da eklerseniz iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor.
Galiba ümidi kesip başka bir diyara doğru yol almak gerek.
Saygılar....

Alıntı

Sürgüsünde kulakları olduğu için hiç düşünmedim kendilerini...

Alıntı

(09-03-2012, 06:26 PM)mna6327 demiş ki: S&W ların uzun zamandır takipçisiyim. Şarjörlülerine ulaşmanın bu kadar zor ve meşakkatli bir yol olacağını düşünmemiştim doğrusu. MKE ye zaten bu konuda diyecek bir şey yok, her kafadan bir ses çıkıyor aradığımızda. 2.el bir 6906, 5906, 3913 gibi sialhları direk kullanıcısından bulmakta baya zor bir durummuş doğrusu. Bunun üzerine birde 2. ele güven sorununu da eklerseniz iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor.
Galiba ümidi kesip başka bir diyara doğru yol almak gerek.
Saygılar....

Sayın mna6327,2.eldeki güvensizliğinizi ve kaygılarınızı anlayabiliyorum.Geçenlerde yaşadığımız bir olaydan sonra yazdıklarınızı okuyunca aklıma geldide yazayım dedim.....
Yakın bir silahsever akrabam taşıma ruhsatını imzalattırmış.Ankaradan gelen bir dost vasıtası ile yanlarında gelirken Smith Wesson 5906 getirmişler.Neyse bizim akraba silahı denemek için açık araziye gittiğinde silah defalarca hata yapmış ve silahı geri iade etmişler....
İllaki her silahsever almaya niyetlendiği tabancaları araştırır,hakkında bilgi edinir ve net kararı doğrultusunda silah satın alır.Mantık olarak doğru olanı bu ama işin içine kaptırıkmatör amcalar girerse..........
Bu kaptırık amcalar sağlamlığı ve güvenilirliği ile ünlü Smith Wesson 5906 yı kurcalamışlarsa?Tesfiyeydi falandı fiandı vs.vs. kimbilir neler yaparlar neler...............
Size şahsi tavsiyem 2.el tabanca alacaksanız tam emin olmadığınız sıfır gibi görünen alaşım gövdeli tabancalardan uzak durunuz.....''Sw 6906 gibi''
Ama net geçmişini bilirseniz o ayrı bir şey,Ben 2 yıldır Smıth Wesson 5906 kullanıyorum.Silahımı genel itibarı ile seviyorum.Aşırı sağlam bir silah.Temiz ve evveliyatını bildiğiniz bir 5906 bulursanız şahsen kaçırmayın deri.Vekil bir akrabamız 1994 yılında mke kurumundan almış,ne taşımış,ne atmış.Yatağın altına attığı gibi durmuş.
Nasip banaymış,almış bulunduk.Piyasada 2.el Smıth Wesson 5906 yı 4000 4500 tl arası bulabilirsiniz.........
Saygılar....

Alıntı

Sayın Yıldız37; dediğiniz gibi tanıdıktan bildikten bulmak biraz zor, şanslı olmak lazım yani. Araştırmalarım devam ediyor bakalım bulabilirsek tavsiyelerinizi değerlendireceğim..Teşekkürler..

Alıntı

S&W bir süre daha ABD'den ihraç lisansı alamayacaktır. Eğer bir gün ABD hükümeti cezasının bittiğine karar verirse MKE'ye de gelir. O zamana kadar illa ki S&W istiyorsanız ikinci ele bakacaksınız ya da MKE'de kalanları düşüneceksiniz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi